Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
30USD na konto bez depozytu od brokera XM - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Forex (/Forum-Forex-340)
+--- Wątek: 30USD na konto bez depozytu od brokera XM (/Temat-30USD-na-konto-bez-depozytu-od-brokera-XM-94553)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: 30USD na konto bez depozytu od brokera XM - Anthony - 07-03-2016 17:43

Bonus jest aktualny. Wszystkie wymienione przez Ciebie opcje wypłaty są dostępne. Weryfikacja to dowód albo paszport oraz nie starszy niż 6 miesiący dokument potwierdzający Twój adres (np. dokument za telefon albo wyciąg z konta bankowego).


RE: 30USD na konto bez depozytu od brokera XM - Skyrimka - 08-03-2016 19:59

Założyłem konto, dostałem ten bonus i mam 100zł na inwestycje tyle, że te 100zł pojawiły mi się w zakładce kredyt, a saldo mam nadal 0. Inwestować oczywiście mogę ale zauważyłem, że gdy coś mi nie poszło i miałem stratę na ~3zł to w opcji salda na stronie pojawiło mi się -3zł i tutaj jest moje pytanie gdybym teoretycznie przegrał cały ten bonus 100zł to mam im oddawać tą kase?


RE: 30USD na konto bez depozytu od brokera XM - Pan Inwestor - 08-03-2016 20:13

Nic nie musisz oddawać. Zgodnie z regulaminem tego brokera, to jak przegrasz a chcesz grać dalej to musisz wpłacić swoje środki.


RE: 30USD na konto bez depozytu od brokera XM - metro9512 - 08-03-2016 20:22

Ile czasu trwa u nich weryfikacja dowodu tożsamości?


RE: 30USD na konto bez depozytu od brokera XM - Pan Inwestor - 08-03-2016 20:34

Zakładałem tam konto sporo miesięcy temu ale patrząc na historię e-maili to zajęło to im jeden dzień wówczas (rok 2014).


RE: 30USD na konto bez depozytu od brokera XM - wiktor112233 - 08-03-2016 22:27

A ten broker dzwoni do klientów na telefon?
U większości borkerów dzwonią i bez tego np. nie można wypłacić kasy albo ma się nieaktywne konto.


RE: 30USD na konto bez depozytu od brokera XM - $$[BiznesMan]$$ - 09-03-2016 11:24

Ja mam pytanie odnośnie one click trading-u u tego brokera. Czy jest u niego taka możliwość na koncie micro ? W opcje>handel mam to włączone, ale na wykresie nie pokazują się te przerywane linie. Czy trzeba zrobić coś jeszcze by ta opcja była dostępna ? Czy to wina rodzaju konta bo na demo-standard one click trading działa mi normalnie.


RE: 30USD na konto bez depozytu od brokera XM - Domel32 - 09-03-2016 14:06

@up Pozamykaj wykresy i otwórz nowe na koncie micro. Powinno zadziałać Smile


RE: 30USD na konto bez depozytu od brokera XM - Skyrimka - 11-03-2016 11:19

Wałek z tym, że można wypłacić zysk, zarobiłem 115zł zleciłem wypłatę na netellera ale została odrzucona i dostałem info na meila, że minimalna wypłata dla bonusy jeśli nie dokonywałem wpłaty wynosi 60 dolców albo równowartośc tej kwoty w innej walucie.


"Please note that the minimum amount that can be withdrawn from a No-Deposit Bonus account is USD 60 or equivalent in other currencies. For more information please refer to the Terms and Conditions of No-Deposit Bonus promotion."


RE: 30USD na konto bez depozytu od brokera XM - Domel32 - 11-03-2016 13:55

@Skyrimka link do regulaminu, punkt C.5. Wynika z tego, że brakuje jeszcze drugie tyle

żeby wypłacili zysk, bo 115zł to około 30$.