Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
30USD na konto bez depozytu od brokera XM - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Forex (/Forum-Forex-340)
+--- Wątek: 30USD na konto bez depozytu od brokera XM (/Temat-30USD-na-konto-bez-depozytu-od-brokera-XM-94553)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: 30USD na konto bez depozytu od brokera XM - Lontek - 25-07-2014 16:30

Czyli co dostaje 30$, kupuje za wszystko np. jeny. Sprzedaje i mogę wypłacić $ ?


RE: 30USD na konto bez depozytu od brokera XM - MaLiN - 25-07-2014 16:31

Ale po co Ci reflink? Tongue


RE: 30USD na konto bez depozytu od brokera XM - Anonimowy009 - 25-07-2014 16:32

Można jedynie operować swoim kontem przez tą aplikację którą trzeba pobrać?


RE: 30USD na konto bez depozytu od brokera XM - Diabełek - 26-07-2014 16:22

Ma ktoś tam konto? Są jakieś haczyki, typu wymuszenie opłaty czy coś?

Edit: Znalazłem coś takiego.
Cytat:WEZWANIE DO UZUPEŁNIENIA DEPOZYTU (MARGIN CALL)

Chociaż każdy klient ponosi pełną odpowiedzialność za swoją działalność inwestycyjną, XM prowadzi politykę wezwań do uzupełnień depozytów (Margin Call) w celu zagwarantowania, że maksymalne możliwe ryzyko nie przekroczy kapitału na Twoim koncie. Jeśli tylko kapitał na Twoim koncie spadnie poniżej 50% marginesu potrzebnego do zachowania otwartych przez Ciebie pozycji, wystosujemy do Ciebie wezwanie do uzupełnienia depozytu (Margin Call), ostrzegające, że nie posiadasz wystarczającego kapitału do podtrzymania swoich otwartych pozycji.

Jeśli jesteś klientem przyzwyczajonym do inwestowania przez telefon, a my będziemy zdania, że nie uda ci się zachować swoich otwartych pozycji, otrzymasz telefon od jednego z naszych dealerów, który doradzi Ci zdeponowanie na Twoim koncie kwoty wystarczającej do zachowania otwartych przez Ciebie pozycji.
Czyli jak założę konto i dostanę te 90 zł (30 USD) i kapitał spadnie poniżej 50% to będzie wezwanie? Ciekawe czy to przymusowe czy informacyjne wezwanie.


RE: 30USD na konto bez depozytu od brokera XM - Comparic - 28-07-2014 12:54

Spróbuje odpowiedzieć na wszystko Wink

Czyli co dostaje 30$, kupuje za wszystko np. jeny. Sprzedaje i mogę wypłacić $ ?

- Na Forexie obracasz parami walutowymi czyli np. USD/JPY to para Dolar do Jena. Tak jeśli zarobisz to będziesz mógł wypłacić.

Można jedynie operować swoim kontem przez tą aplikację którą trzeba pobrać?

- Możesz również na telefonie,

Ma ktoś tam konto? Są jakieś haczyki, typu wymuszenie opłaty czy coś?

- Margin Call to zupełnie coś innego. To automatyczne zamknięcie pozycji kiedy wartość zabezpieczenia spada poniżej założonego poziomu. Czyli mamy 100zł, w otwartych pozycjach mamy -80zł to wtedy zostaną zamknięte automatycznie, żeby konto nie spadło poniżej 0.


RE: 30USD na konto bez depozytu od brokera XM - paw9191 - 28-07-2014 13:42

przesyłam dokumenty i nie da sie jednoczesnie wysłać 2 stron dowodu osobistego. wysłałem więc tylko frontową część dowodu i nie chcą mi zaakceptować. Amatorzy z nich skoro zmuszają do tego żeby ludzie sami musieli scalać to w 1 plik, zamiast zwyczajnie dodać opcje dodawania 2 plików naraz. Wkurzające jest coś takiego max.


RE: 30USD na konto bez depozytu od brokera XM - piotrekprorok - 28-07-2014 20:30

@up ja wysłałem tylko przód i zaakceptowali.


RE: 30USD na konto bez depozytu od brokera XM - Comparic - 30-07-2014 07:32

Jak się trafi na służbistę to nie ma przeproś Wink

Swoją drogą regulowani brokerzy mają odgórne zarządzenia i się tego nie da przeskoczyć.


RE: 30USD na konto bez depozytu od brokera XM - paw9191 - 30-07-2014 17:25

kurde ani nie moge sie zalogować, podaje te dane i pisze invalid. do tego jeszcze nie dali mi tego bonusa 30 $


RE: 30USD na konto bez depozytu od brokera XM - Comparic - 04-08-2014 13:21

Wszystko załatwisz w panelu, do którego masz dostęp.

Co do bonusu 30usd zobacz w regulaminie co i jak. Jest wytłumaczone krok po kroku.