Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Najlepszy PPD - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Pay Per Download (/Forum-Pay-Per-Download-178)
+--- Wątek: Najlepszy PPD (/Temat-Najlepszy-PPD-94551)

Strony: 1 2


Najlepszy PPD - qaazz - 21-07-2014 14:24

Witam, w świecie uploadingu dopiero raczkuje ale już mam ogólne pojęcie co i jak Smile

Zastanawiam się nad najlepszym hostingiem dla plików >1GB(około). Na pierwszy rzut oka najlepszy wydaje się rapidgator 40$/1000 pobrań.
Jednak czytałem że mają jakieś utrudnienia w wypłatach a obecnie transfer dla niezarejestrowanych wynosi ok. 30kB/s.

Takie same stawki ma FileSaur, tyle że oni też mają podobno problemy z wypłatami (z tego co czytałem na dw), i ogólnie mało w ostatnim czasie informacji o tym hoście udało mi się przeczytać).

Do tego dochodzi też taka kwestia że niektóre serwisy mają zwyczaj oszukiwać na pobraniach.

Zastanawiam się jeszcze na CatShare choć stawki mają 2 razy mniejsze (55zł/1000pobrań).

Mógłbym Was - bardziej doświadczonych użytkowników prosić o jakieś rady - który hosting wybrać żeby zyski były jak największe ? Smile


RE: Najlepszy PPD - Artiis - 30-07-2014 17:20

Kiedyś jak bawiłem się w PPD, to rapidgator zaliczał mi tylko 1/3 ściągnięć. Moim zdaniem najlepszy jest catshare. W sumie sam mam zamiar wrócić do PPD i na catshare na pewno będę uploadować pliki. Nie zapomnij kolego o kupnie shella - to podstawowa rzecz w uploadowaniu. Bo 1/2 stawkami dziennie nic nie zwojujesz.


RE: Najlepszy PPD - venzer - 02-08-2014 13:00

Turbobit, Zawsze wypłaca ( co miesiąc wypłacam od nich jakieś drobne ale zawsze wypłacają).
najlepsze stawki za małe pliki poniżej 50kb. Serwis działa od wielu lat więc jest pewniejszy od innych nowych które zazwyczaj zwijają interes po kilku miesiącach.


RE: Najlepszy PPD - rawel - 08-08-2014 07:57

A co powiecie na oboom.com? Ktoś z tego korzysta?


RE: Najlepszy PPD - dimsons - 09-01-2018 18:05

powiem tak...
tylko Catshare.

Jeżeli szukasz "mentora" lub oprogramowania potrzebnego do uploadu, to pisz PW. (wszystkie moje usługi i programy płatne)
mam około 10 lat stażu w tym za co się bierzesz.


RE: Najlepszy PPD - pilonek - 29-03-2018 02:45

potrzebuję porady jakie najlepsze max 250mb


RE: Najlepszy PPD - 8Wonders - 02-12-2018 15:53

W tym momencie Filejoker

Filejoker


RE: Najlepszy PPD - Rykoszet - 21-04-2021 13:58

oboom.com
Catshare oraz,
Filejoker
niestety już nie działają.


RE: Najlepszy PPD - Oskarqq - 21-04-2021 14:34

To fajnie jak polecasz programy które nie działają xD


RE: Najlepszy PPD - polop01236 - 23-03-2022 18:59

(30-07-2014 17:20)Artiis napisał(a):  Kiedyś jak bawiłem się w PPD, to rapidgator zaliczał mi tylko 1/3 ściągnięć. Moim zdaniem najlepszy jest catshare. W sumie sam mam zamiar wrócić do PPD i na catshare na pewno będę uploadować pliki. Nie zapomnij kolego o kupnie shella - to podstawowa rzecz w uploadowaniu. Bo 1/2 stawkami dziennie nic nie zwojujesz.

Co to jest ten shell? (świeżak jestem, przepraszam za pytanie Big Grin)