Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam mentora/doradcy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Szukam mentora/doradcy (/Temat-Szukam-mentora-doradcy-94537)



Szukam mentora/doradcy - RWX45 - 21-07-2014 11:35

Witam, szukam kogoś kto mógłby mi doradzić coś w sprawach blogu pod PPA. Nie poszukuję gotowych nisz i nie chcę wycyckać od kogoś nisz , ponieważ mam swoje pomysły. Potrzebuję tylko kilku wskazówek jak zacząć od strony technicznej typu, gdzie najlepiej założyć bloga jakie są koszty itd, gdyż zaczynam dopiero w PPA, żeby potem go rozwijać i nie mieć jakiś problemów bo czegoś tam np w danym serwisie nie można zrobić. Chcę się nie tylko skupić na blogach "zrób i zapomnij" czy jak to tam się nazywa, ale chcę też rozwijać jednocześnie konkretnego bloga Wink

Gdyby ktoś chciałby mi pomóc to proszę o kontakt na PW.


RE: Szukam mentora/doradcy - Sholm - 21-07-2014 13:48

Wybierz sobie, na którym serwisie chcesz zarabiać i tam szukaj mentora, napisz jaki masz problem.
Wystarczy poszukać na forum w odpowiednim dziale.


RE: Szukam mentora/doradcy - Klin - 21-07-2014 16:01

Polecam CPAGRIP


RE: Szukam mentora/doradcy - Golona - 21-07-2014 19:45

(21-07-2014 16:01)Klin napisał(a):  Polecam CPAGRIP

jesteś do końca pewny, że oni nadal wypłacają? Ostatnio czytałem, że nieciekawie się tam dzieje


RE: Szukam mentora/doradcy - fastrets - 21-07-2014 21:22

Polecam Sharebay super serwis , polski admin , dobry kontakt , wypłaty na czas + otrzymujesz hosting pod bloga na bloglocku.


RE: Szukam mentora/doradcy - GoodLecki - 22-07-2014 15:17

(21-07-2014 19:45)Golona napisał(a):  jesteś do końca pewny, że oni nadal wypłacają? Ostatnio czytałem, że nieciekawie się tam dzieje
Możesz podać źródło?


RE: Szukam mentora/doradcy - RWX45 - 23-07-2014 08:10

Właśnie mam problem, gdzie zrobić bloga czy na bloglocku czy w wordpressie, czy jeszcze gdzieś indziej. Czytałem już te tematy o blogach i zdania są podzielone, więc napisałem tutaj, żeby ktoś kto np siedzi w danym serwisie przedstawił mi wady i zalety Wink


RE: Szukam mentora/doradcy - Nowky - 24-07-2014 12:44

Tylko, że bloglock opiera się na wordpressie... facepalm co do mentora poczytaj w działach serwisów i na innych forach.


RE: Szukam mentora/doradcy - Grasz_w_zielone - 19-01-2015 14:50

Najlepiej szukaj mentora bezpośrednio na stronie na której zarabiasz Smile ja osobiście mogę polecić Roaring Cash, jak dla mnie mają najlepszy support Smile


RE: Szukam mentora/doradcy - ther - 26-09-2015 12:42

Ja myślę, że mimo wszystko Wordpress jest lepszy . Daje dużo możliwości i ciągle sie mocno rozwija.