Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FreeBTC co 5 min - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: FreeBTC co 5 min (/Temat-FreeBTC-co-5-min-94511)

Strony: 1 2 3 4


RE: FreeBTC co 5 min - Von Shekelsberg - 10-11-2014 20:26

polecam sprawdzić, na stronce jest jakiś bug i kranik wypluwa satoshi jak szalony. korzystam z tego całego xapo i przy zlecaniu wypłaty licznik na moonbtc sie nie resetuje, wyskakuje jakis błąd a na xapo przychodzą satoshi. wygląda to tak że spamuje captche i przez ostatnie pół godziny dostałem 13k satoshi.


RE: FreeBTC co 5 min - patryk006 - 11-11-2014 03:44

(10-11-2014 20:26)Von Shekelsberg napisał(a):  polecam sprawdzić, na stronce jest jakiś bug i kranik wypluwa satoshi jak szalony. korzystam z tego całego xapo i przy zlecaniu wypłaty licznik na moonbtc sie nie resetuje, wyskakuje jakis błąd a na xapo przychodzą satoshi. wygląda to tak że spamuje captche i przez ostatnie pół godziny dostałem 13k satoshi.

ta, mogę potwierdzić 2 próby były błędne a potem zobaczyłem satoshi na xapo, już naprawili ale nie korzystałem, ciekawe ile banów poleci za nadużywanie tego buga


RE: FreeBTC co 5 min - szarydg - 18-11-2014 13:51

darmowe satoshi zawsze na propsie więc skorzystam z tej stronki Big Grin


RE: FreeBTC co 5 min - Krakersik - 18-11-2014 14:15

Czyli dla podsumowania nie trzeba nawet mieć otwartej karty w tle żeby się zaliczało? A gdy otwarta to trochę szybciej? No i jak teraz z wypłatami? Na Blockchaina wypłacą mi sami czy trzeba zlecić za jakiś czas?


RE: FreeBTC co 5 min - szarydg - 18-11-2014 14:23

nie trzeba mieć otwartej karty a nawet ja mam wrażenie że o dziwo przy karcie zamkniętej leci szybciej, chociaż może mi się tylko wydawać