Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z facebookiem :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Problem z facebookiem :) (/Temat-Problem-z-facebookiem-94448)



Problem z facebookiem :) - supercola - 19-07-2014 11:45

Witam,
Mam pytanko.. jak wchodzę na jakieś konta na facebook'u to wyskakuje, że ktoś próbował się logować z innej lokalizacji lub "Wygląda na to, że nie logowałeś(aś) się jeszcze z tego urządzenia." .. I konto zostaje zablokowane.. Da się jakoś to ominąć ? Jakiś dobry VPN ? Miał ktoś z tym problem i zaradził jakoś na ten problem ? Smile


RE: Problem z facebookiem :) - BloNdyN - 19-07-2014 11:55

nie ominiesz?
Tak sie konczy spam xd
Musisz weryfkowac xd


RE: Problem z facebookiem :) - supercola - 19-07-2014 11:57

(19-07-2014 11:55)BloNdyN napisał(a):  nie ominiesz?
Tak sie konczy spam xd
Musisz weryfkowac xd

To nie tutaj problem.. Konta nie są spamowane, tylko wchodzę na kogoś konto przyłóżmy.. kolegi.. I wtedy automatycznie blok leci Smile Jakoś musi się dać to ominąć.. jakiś dobry vpn czy coś.. Chcę wypowiedzieć osób, którzy mieli z tym problem.


RE: Problem z facebookiem :) - galski.pawel - 19-07-2014 14:36

Nie wiem czy czasem nie jest to takie "zabezpieczenie", które można ustawić w ustawieniach konta. Ja też miałem taki problem tylko, że ja sam zwaliłem bo ustawiłem Tureckie proxy i wchodziłem na konta i dlatego 10 kont mi padło :<