Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Arkadio1994 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik Arkadio1994 (/Temat-Dziennik-Arkadio1994-94283)

Strony: 1 2


Dziennik Arkadio1994 - Arkadio1994 - 16-07-2014 09:14

Witam wszyskich bardzo serdecznie

Dużo ludzi prowadzi tutaj swoje dzienniki, stwierdziłem, że ja również powinienem zacząć, zmotywuje mnie to do działania i może zmniejszy trochę moje lenistwo. Ale zacznijmy od początku, na sam Początek powinienem się przedstawić, zaprezentować jakoś swoją skromną osobę.
Mam na imię Arek (no w dowodzie jest "Arkadiusz" ale nie lubię pełnego imienia) mam 20 lat i jestem tegorocznym absolwentem technikum budowlanego. Pochodzę z małej miejscowości (około 20-30 tys mieszkańców). Nazwy nie będę podawać, lecz jest znana z powodu pobliskiego Szpitala Psychiatrycznego oraz Burmistrza jeżdżącego po pijaku, no ale nie istotne są te szczególiki.
Od tego roku zacząłem się interesować zarabianiem w sieci, nie zarobiłem jeszcze swojego pierwszego miliona lecz jestem dobrej myśli.
W swoim dzienniku opisuje kilka, może nawet kilkanaście sposobów na zarobienie


Bawię się w przepisywanie treści, skracanie linków, buxy itp itd, no wręcz wszystkiego po trochu.
Ktoś na pewno zastanowi się, jaki Cel staram się osiągnąć. Cóż, aktualnie na dzisiejszy na moim koncie paypal jest 10zł, chciałbym dobić na początek jedno zero, jak to sie uda to cel się zmieni.
Nie będę reklamować serwisów z których korzystam. Wydaje mi się że jest to zbędne.
No ale dobra, przejdźmy do sedna:
Stan konta Paypal: 10,13/100zł
Przewidywane środki do wypłacenia:
PLN: 3,14ZŁ
USD:0,13$


Ps. Proszę tylko o jedno, nie oceniajcie mnie, że bawię się w to zamiast w coś zyskowniejszego jak np subskrypcja sms, że są lepsze sposoby na zarobienie niż to co ja robię itp itd Wybrałem takie a nie inne metody.

Odezwe się do was bliżej wieczorka


RE: Dziennik Arkadio1994 - poduszka12 - 16-07-2014 09:31

Cel masz niski, do realizacji w 1dzień Big Grin
Powodzenia Smile


RE: Dziennik Arkadio1994 - Arkadio1994 - 16-07-2014 10:41

Cel niski ale od czegoś trzeba zacząć Big Grin


RE: Dziennik Arkadio1994 - karolinapatryk - 16-07-2014 12:07

Życzymy powodzenia w osiągnięciu celu.


RE: Dziennik Arkadio1994 - dzemba - 16-07-2014 12:18

Czyżby Sochaczew? I Powodzenia, choć taka zabawa w robienie wszystkiego po trochu na początku wiele nie daje. Lepiej jedno/dwa konkretnie dopieścić a potem bawić się w dywersyfikacje.

(16-07-2014 09:14)Arkadio1994 napisał(a):  ...
Bawię się w przepisywanie treści, skracanie linków, buxy itp itd, no wręcz wszystkiego po trochu.
...
Ps. Proszę tylko o jedno, nie oceniajcie mnie, że bawię się w to zamiast w coś zyskowniejszego jak np subskrypcja sms, że są lepsze sposoby na zarobienie niż to co ja robię itp itd Wybrałem takie a nie inne metody.
...

Przeczytaj następnym razem to co napisałeś przed opublikowaniem Big Grin


RE: Dziennik Arkadio1994 - Arkadio1994 - 16-07-2014 12:57

(16-07-2014 12:07)karolinapatryk napisał(a):  Życzymy powodzenia w osiągnięciu celu.

Dziękuję Wam za te powodzenia Smile

(16-07-2014 12:18)dzemba napisał(a):  Czyżby Sochaczew? I Powodzenia, choć taka zabawa w robienie wszystkiego po trochu na początku wiele nie daje. Lepiej jedno/dwa konkretnie dopieścić a potem bawić się w dywersyfikacje.

(16-07-2014 09:14)Arkadio1994 napisał(a):  ...
Bawię się w przepisywanie treści, skracanie linków, buxy itp itd, no wręcz wszystkiego po trochu.
...
Ps. Proszę tylko o jedno, nie oceniajcie mnie, że bawię się w to zamiast w coś zyskowniejszego jak np subskrypcja sms, że są lepsze sposoby na zarobienie niż to co ja robię itp itd Wybrałem takie a nie inne metody.
...

Przeczytaj następnym razem to co napisałeś przed opublikowaniem Big Grin


No niestety pudło co do miejsca zamieszkania Big Grin
Wiem, powtarzam często te same słowa (jeżeli to masz na myśli) ale zawsze tak miałem podczas pisania, aczkolwiek dziękuje za zwrócenie uwagi i życzenie powodzenia Smile


Ps koło 15-16 postaram się wstawić jakieś konkretniejsze info co zdziałałem.


RE: Dziennik Arkadio1994 - notentego - 16-07-2014 13:16

Strzelalbym ze Lublin z tym szpitalem ale liczba ludzi się nie zgadza.


RE: Dziennik Arkadio1994 - Arkadio1994 - 16-07-2014 13:27

Mogę Ci dać podpowiedź że pewna sławna osoba z Piotrkowa Trybunalskiego przebywa w tym szpitalu od tego roku


RE: Dziennik Arkadio1994 - Adamiw - 16-07-2014 14:21

Gostynin ?


RE: Dziennik Arkadio1994 - create - 16-07-2014 14:35

Gniezno xP