Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak można zarobić na katalogu stron firmowych? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Jak można zarobić na katalogu stron firmowych? (/Temat-Jak-mozna-zarobic-na-katalogu-stron-firmowych-94259)

Strony: 1 2


Jak można zarobić na katalogu stron firmowych? - ferek - 15-07-2014 21:10

Witam!

Prowadzę darmowy katalog firm: http://firmas.pl - chciałbym jednak na nim jakoś zarobić, jednak katalog z założenia ma być darmowy i płatny wpis na pewno nie wchodzi w grę. Cieszy się on już pewną popularnością, zatem jakie możecie polecić najbardziej skuteczne sposoby, na których można by tam zarobić?

Wszystkie propozycje mile widziane.


RE: Jak można zarobić na katalogu stron firmowych? - GoodLecki - 15-07-2014 21:24

(15-07-2014 21:10)ferek napisał(a):  zatem jakie możecie polecić najbardziej skuteczne sposoby, na których można by tam zarobić?
Baza danych.


RE: Jak można zarobić na katalogu stron firmowych? - doniuśś - 15-07-2014 21:44

również myślę, że baza danych to skuteczny sposób. Wink


RE: Jak można zarobić na katalogu stron firmowych? - ferek - 15-07-2014 21:54

Że niby sprzedaż bazy danych? Nie wiem, czy obecny zapis w regulaminie informuje użytkowników o tym, że mogliby zostać odsprzedani. Jak uważacie, ile taka baza danych mogłaby być warta? Kto by to kupił?

Ale jeśli nie sprzedaż danych, to co jeszcze oprócz tego możecie polecić, jako alternatywne metody zarabiania?


RE: Jak można zarobić na katalogu stron firmowych? - Admin - 16-07-2014 07:11

Na niczym innym pewnie nie zarobisz normalnych pieniędzy gdyż ilość wyświetleń/uu jest pewnie znikoma... Chyba że się mylę to mnie popraw, po prostu pierwszy raz widzę tę stronę.
Jeśli szukasz reklam adkontekstowych to dorzuć adsensa, na pierwszy rzut oka strona nie łamie jego regulaminu. Zawsze możesz też sprzedawać miejsce reklamowe na stronie, być może wiele firm byłoby zainteresowanych taką formą reklamy. Panorama firm za taki placement kasuje bardzo ładne pieniążki.


RE: Jak można zarobić na katalogu stron firmowych? - edikiu - 16-07-2014 11:42

albo dodaj promowane wpisy do katalogu czyli np. lepiej widoczne / podświetlone / na samej górze itd.


RE: Jak można zarobić na katalogu stron firmowych? - grzesiek1990 - 16-07-2014 20:13

Może zapisz się do programu partnerskiego i umieść na swojej stronie reklamy z promocjami dla firm. Wtedy będziesz otrzymywał prowizję z leadów z tych reklam. Jeśli potrzebujesz pomocy to chętnie coś doradzę na PW.


RE: Jak można zarobić na katalogu stron firmowych? - ferek - 17-07-2014 20:16

Dzięki za porady. Wyświetleń jest różnie, raz jest 50 UU dziennie a raz 300 UU dziennie.

Chyba ta opcja z promowaniem wpisów będzie moim zdaniem najlepsza Smile


RE: Jak można zarobić na katalogu stron firmowych? - doniuśś - 17-07-2014 20:58

ja myślę, że najlepszy sposób to program partnerski Smile wyszukasz programy które Cię zainteresują i zarobek gwarantowany z leadów Smile
mój ref : http://mylead.pl/r.php?i=4427
lub jeśli nie chcesz z refa --> mylead.pl
przerabiałam już wiele programów partnerskich i ten ma najlepsze stawki oraz skutecznośćSmile


RE: Jak można zarobić na katalogu stron firmowych? - czesio89ns - 17-07-2014 22:33

Najwięcej zarobisz na indywidualne sprzedaży banerów Smile