Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
(Pytanie) Jak zarobić pieniądze w internecie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: (Pytanie) Jak zarobić pieniądze w internecie? (/Temat-Pytanie-Jak-zarobic-pieniadze-w-internecie-94136)



(Pytanie) Jak zarobić pieniądze w internecie? - xSeey - 13-07-2014 15:49

Cześć.

Zacznę od tego, że mam 15 lat. Jako, że zaczął się czas wakacji postanowiłem bardziej pobawić się w zarabianie w internecie.
W tych kwestiach jestem zielony, ale mam kilka swoich osiągnięć takich jak 122zł na firesub (znalazłem nisze ^^) oraz ~50zł miesięcznie z shorte.

Chciałem Was zapytać w jaki sposób polecacie zarabiać. Raczej nie chciałbym się bawić w złotówkę dziennie, lecz wiadomo nie można mieć od razu milionów Wink. Mam dużo czasu i chciałbym spróbować.. Jeżeli byłby jakiś chętny mentor to proszę o PW Smile


RE: (Pytanie) Jak zarobić pieniądze w internecie? - Qwik - 13-07-2014 15:50

Nie da się zarabiać w internecie.

Pozdrawiam.


RE: (Pytanie) Jak zarobić pieniądze w internecie? - xSeey - 13-07-2014 15:53

(13-07-2014 15:50)Qwik napisał(a):  Nie da się zarabiać w internecie.

Pozdrawiam.

Dowaliłeś jak łysy o kant kuli, pozdrawiam i liczę na mądrzejsze wypowiedzi Smile


RE: (Pytanie) Jak zarobić pieniądze w internecie? - xardas1020 - 13-07-2014 15:58

trafiłeś na forum o zarobku w sieci więc nie pozostaje ci nic innego jak zacząć czytać to co jest na forum
po przeczytaniu wybrać to co by ci pasiło i wziąść się do roboty, a jak zatrudne to idź ulotki roznośić - to każdy głupi potrafi robić


RE: (Pytanie) Jak zarobić pieniądze w internecie? - czesio89ns - 13-07-2014 18:24

Zawsze warto posiadać swoją stronę www Smile


RE: (Pytanie) Jak zarobić pieniądze w internecie? - krzysiektbg - 13-07-2014 19:16

Polecam tak:
Poczytaj o różnych metodach zarobku na tym forum i wybierz to co Ci pasuje, potem czytaj jeszcze więcej na temat tej metody zarobku, samemu coś próbuj albo poszukaj mentora, a potem to już z górki Jerk2 nic tylko czytać, uczyć się, regularnie coś robić, mieć dużo cierpliwości i się nie poddawać, a pieniądze się pojawią Big Grin


RE: (Pytanie) Jak zarobić pieniądze w internecie? - Admin - 13-07-2014 19:41

na początek... http://zarabiam.pl/jestem-nowy-i-chce-zarabiac-przez-internet/


(Pytanie) Jak zarobić pieniądze w internecie? - Admin - 13-07-2014 19:41

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.