Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ty oddajesz głos w konkursie, ja odklikuje Twoje linki bądź głosuję - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Refback (/Forum-Refback-za-Refback-130)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-316)
+---- Wątek: Ty oddajesz głos w konkursie, ja odklikuje Twoje linki bądź głosuję (/Temat-Ty-oddajesz-glos-w-konkursie-ja-odklikuje-Twoje-linki-badz-glosuje-94076)



Ty oddajesz głos w konkursie, ja odklikuje Twoje linki bądź głosuję - Zupagesto - 12-07-2014 09:37

Witam, proszę o głos w konkursie (trzeba mieć konto na facebooku, może być fake). Co trzeba zrobić:

1. Zaloguj się na swoje konto na facebooku
2. Wejdź w link:

https://www.facebook.com/ASUS.Polska/app_809165635769533

3. Polub funpage Asus Polska
4. Na samym dole pod komentarzami trzeba zezwolić na dostęp aplikacji do niektórych danych konta, a wygląda to tak:


[Obrazek: zasady.jpg]

po kliknięciu w zakładkę konkurs może to także wyglądać tak:


[Obrazek: zasady_2.jpg]

5. Teraz należy przejść do najważniejszej części zadania czyli pod zdjęciami użytkownika Grzegorz Górecki trzeba kliknąć w serce, po kliknięciu liczba w kratce obok serca wzrośnie o +1.

[Obrazek: zasady_3.jpg]

6. Zadanie gotowe, możesz jeszcze dodać komentarz pod zdjęciem typu : znalazłem różnice bądź piękny widok, łady statek itp. Za dodanie komentarza daję dodatkowo reput.


W zamian za wypełnienie zadania (kliknięcie w serce, komentarz jest opcją dodatkową) wyklikam wasze linki (max 5) oddam głos itp. W komentarzu podaj nr swojego głosu jaki wyświetlił się po kliknięciu w serce oraz co mam zrobić jako refback.


RE: Ty oddajesz głos w konkursie, ja odklikuje Twoje linki bądź głosuję - MrGamesPL - 06-10-2014 15:53

dobra

ok,


Ty oddajesz głos w konkursie, ja odklikuje Twoje linki bądź głosuję - Roben - 18-11-2014 09:08

Moderator uznał temat za nieaktualny i przenosi go do Archiwum.