Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[ drPenis.pl ] - Nowy, skuteczny PP dla stron (+18) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: [ drPenis.pl ] - Nowy, skuteczny PP dla stron (+18) (/Temat-drPenis-pl-Nowy-skuteczny-PP-dla-stron-18-94053)

Strony: 1 2 3


RE: [ drPenis.pl ] - Nowy, skuteczny PP dla stron (+18) - lolekxp - 12-07-2014 09:28

(11-07-2014 21:39)fato napisał(a):  
(11-07-2014 19:07)szykiryki napisał(a):  A ja wypróbuje...
Nie mam żadnych oporów przed promowaniem penisów, w końcu jestem kobietą, więc może będę bardziej przekonująca "że rozmiar ma znaczenie" Jerk

hehe szykiryki jak dobrze ogarniesz niszę to zrobisz rewolucje na polskim rynku i zmienisz jakość polskich penisów!!

taka formułka na stronie
Cytat:oświadcza, że akceptuje Regulamin naszej usługi i zdaje sobie sprawę z tego, że niniejsza strona ma charakter wyłącznie satyryczno-rozrywkowy.

Zasada działania prosta, stracone pieniądze = zło = ciśnienie krwi = krew rozprowadza się wszędzie i moze i tam trafi Jerk2

@szykiryki mnie za to łatwiej by było promować kobiece produkty i wiadomo czemu Big Grin


RE: [ drPenis.pl ] - Nowy, skuteczny PP dla stron (+18) - szykiryki - 12-07-2014 10:18

@lolekxp, eforsa zaskakuje coraz bardziej, więc pewnie na dniach będzie można spodziewać się programu 'większybiust' czy nawet 'węższawagina' Big Grin- szykuj zaplecze! Smile


RE: [ drPenis.pl ] - Nowy, skuteczny PP dla stron (+18) - lolekxp - 12-07-2014 10:28

jak narazie to czekam niecierpliwie na jakis nowy PP z filmami, jestem na eforsie z 2tydz dopiero i mile ciagle mnie zaskakuja Wink z tym drpenis to odpadam bo jak na glownej widze te penioly to zaczynam sie czuc gejsko haha Big Grin


RE: [ drPenis.pl ] - Nowy, skuteczny PP dla stron (+18) - milosz998 - 12-07-2014 13:35

Ej mi sie zdaje czy tam jest podpis Dr Jan Kutasik?

Eforsa.pl a zagraniczni też u was mogą suby odpalać? W sensie np z Niemiec koleś może u was włączyć subskrypcje?


RE: [ drPenis.pl ] - Nowy, skuteczny PP dla stron (+18) - Kurus92 - 12-07-2014 13:44

@up

Zagraniczni raczej mają niemieckie,angielskie etc. karty,to nie uaktywni im smsa premium bądź subskrypcji.


RE: [ drPenis.pl ] - Nowy, skuteczny PP dla stron (+18) - Zimusek - 12-07-2014 13:44

Wpadły już komuś leady z kutasika ? Big Grin


RE: [ drPenis.pl ] - Nowy, skuteczny PP dla stron (+18) - milosz998 - 12-07-2014 13:50

Nie no serio sie pytam czy tam jest napisane dr Jan Kutasik? Tak to wygląda xD


RE: [ drPenis.pl ] - Nowy, skuteczny PP dla stron (+18) - lolekxp - 12-07-2014 15:41

usuncie to dr jan kutasik lol jak ktos dopatrzy to po leadzie Big Grin przeciez to nie powazne na takiej stronie o takiej tematyce Big Grin


RE: [ drPenis.pl ] - Nowy, skuteczny PP dla stron (+18) - Zarobiony_Koles - 14-07-2014 12:31

[Obrazek: dr_penis-1405337297.png]

Widzę, że już ktoś promuje. Pochwalić się zarobkami, jak nie tu to na PW, będę dyskretny. Ale target trochę słaby wybrany, może znajdą się jakieś za kompleksione chłopacy^^


RE: [ drPenis.pl ] - Nowy, skuteczny PP dla stron (+18) - szykiryki - 14-07-2014 12:57

Też jestem ciekawa czy ktoś już podjął wyzwanie większego peniska? Smile Jaka skuteczność?
Ja na razie powoli, sukcesywnie zbieram adresy www, na których można takie cuda reklamowac