Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PYTANIE]Wysyłanie smsów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: [PYTANIE]Wysyłanie smsów (/Temat-PYTANIE-Wysylanie-smsow-94048)



[PYTANIE]Wysyłanie smsów - Warez442 - 11-07-2014 16:06

Mam pytanie, w tych ofertach w których klient jest proszony o wysłanie smsa: Aby kontynuować wyślij SMS o treści ag.strefa na numer 91985 lub 92590. on za ten sms płaci 25zł przykładowo? Czy on jest darmowy i aktywuje tylko usługę subskrypcyjną która zabiera kase?

Pytam ponieważ mam dużo wejść i żadnych leadów. Tylko rejestracje. Jestem nowy i dopiero zaczynam :3


RE: [PYTANIE]Wysyłanie smsów - Shadow271 - 11-07-2014 18:18

Kazdy lead powinien przynosic zysk, jaka ,,metode" wybrales?


RE: [PYTANIE]Wysyłanie smsów - Warez442 - 11-07-2014 20:15

(11-07-2014 18:18)Shadow271 napisał(a):  Kazdy lead powinien przynosic zysk, jaka ,,metode" wybrales?

Wziąłem freedoladowania.pl i wstawiłem na swojej stronie ofertę (Kod w iframe) z opcją SMS M0 25


RE: [PYTANIE]Wysyłanie smsów - szykiryki - 11-07-2014 20:26

Nie chodzi o metodę płatności, a raczej o metodę promowania.
Dostajesz kasę dopiero wtedy, kiedy ktoś wyślę sms'a za 25/30 zł.
jeśli celujesz w target dzieciaków, którzy rzadko mają tyle na swoim koncie, nie spodziewaj się leadów niestety... chociaż pewnie, prędzej czy później, jakiś się pojawi. Dopasuj metodę płatności do swoich odbiorcow.


RE: [PYTANIE]Wysyłanie smsów - Shadow271 - 11-07-2014 21:09

Tak jak napisal szykiryki, dobierz metode platnosci zaleznie do odbiorcow, jezeli twoi odbiorcy maja malo pieniedzy na koncie wybierz metode MT