Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wszystkiego po trochu :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wszystkiego po trochu :) (/Temat-Wszystkiego-po-trochu-94037)

Strony: 1 2 3 4


RE: Wszystkiego po trochu :) - kociamber - 01-08-2014 21:47

Podsumowanie
Dzień #16, 17,18,19,20,21 i 22 (2014-07-27/28/29/30/31/1)
Dawno nie pisałem nic Smile

PaidVerts
Nie wiem co tam się dzieje ale...
Stan konta : 0,8$
BAP: 31000
Raz ni wyklikałem reklam i mała strata...

GoldenChase
Aktualnie mam : 32 x Grumpy, 50 x Sneezy, 13 x Bashful, 1 x Happy
Stan konta do zakupów: 0.7k
Stan konta do wypłat: 0.5k
Payment point: 0.27
Wypłaciłem 1.45$

BONUS Smile
Jestem w fazie testowania Gry goldentowns i buxa ptcircle, wyniki podam za kilkanaście dni Wink No z tymi subami sms teraz ciężko Wink cały czas konta banują mi...
A i zarobiłem jeszcze dzięki aplikacji na androida CashPirate 2.5$ w jeden dzień( zainstalować kilkanaście aplikacji), mogę na PW pomóc trochę... Wink I jak ktoś chce to jak przy rejestracji poda kod : WDGYOA to dostanie 500 pkt gratis, czyli 0.5$...



RE: Wszystkiego po trochu :) - dzemba - 02-08-2014 13:22

Powodzenia Big Grin


RE: Wszystkiego po trochu :) - Zawodowiec - 02-08-2014 13:32

Również trzymam kciuki! Smile


RE: Wszystkiego po trochu :) - dzemba - 03-08-2014 17:21

Dzięki za pomoc Big Grin i powodzenia!

Ps. kiedyś cie dogonię Huh


RE: Wszystkiego po trochu :) - kociamber - 03-08-2014 19:24

Heh Smile nie ma za co Smile po to tu jesteśmy żeby sobie pomagać na wzajem Smile
No i za ciebie też trzymam kciuki i nie wątpię, że mnie dogonisz Wink szczerze mówiąc praktycznie nie poświęcam czasu na te programy kliknę co jakiś czas i kasa sama wpada Wink
Ogólnie to przez okres prowadzenia dziennika robiłem co dzień na budowie, nie powiem ciężko Wink Ale miło dziś było odebrać wypłatę 2800zł Smile Choć i robiłem w weekendy tzw" fuchy" czyli małe roboty za większą kasę a po godzinach siedziałem od 19 do późnych godzin w serwisie komputerowym i naprawiałem/składałem komputery... Też wpadło tutaj kilka stówek, które na bieżąco wydawałem Smile
Więc dziś niedziela, dzień odpoczynku i melanżu a zarazem koniec pierwszego miesiąca wakacji.
Ogólnie zarobiłem:
2800zł na budowie
ok 600zł w serwisie komputerowym
250zł bukmacherka
144zł na subach sms
1.7$ na goldenchase
2.5$ na jednej apce na telefon
100zł za sprzedaż fanpage
50zł od kolegi za zakładanie kont na yt,fb,gmail i fotka.
oraz 24.5 na firesub, których nie mogę wypłacić bo nie osiągnąłem limitu(mogę sprzedać to konto z stanem 24.5 za 15 zł Smile )
pewnie przeoczyłem jakieś jeszcze pieniądze zarobione ale to szczegół Wink
Więc powiem tyle że nie ma co siedzieć w domu tylko trzeba zapierdalać (sory za brzydkie określenie, ale inaczej tego nie mogę ująć)
Dodam że mam 17 lat i nie są to małe pieniądze w tym wieku.
Szukam jakiegoś serwisu gdzie można grać opcje binarne(60s) i żeby była wpłata małych kwot bo planuję zainwestować tylko 50$.
Pozdro dla wszystkich!


RE: Wszystkiego po trochu :) - kociamber - 12-08-2014 22:04

Podsumowanie
Dzień #31 (2014-08-12)
Wiem, że nic nie pisałem, ale byłem trochę wkurzony i czekałem na dzisiejszy dzień, bo akurat mija miesiąc od założenia dziennika.
 
PaidVerts
Blada d*pa. Chcę tylko powiedzieć że niestety już kończę z Paidverts przez moją głupotę. Wszystkie BAP przegrałem w grach(razem ok 220k oraz 11$)  i takiego miałem kaca moralnego, że odechciało mi się tego... Więc PV znika z mojego dziennika... NIE GRAJCIE W GRY NA PAIDVERTS!
 
GoldenChase

Tutaj sporo lepiej, otóż:
Aktualnie mam :  32 x Grumpy, 53 x Sneezy, 17 x Bashful, 2 x Doc, 1 x Happy
Stan konta do zakupów: 0k
Stan konta do wypłat: 0k
Payment point: 0.14
Wypłaciłem 2,46$

Moje krasnale aktualnie produkują 0,68$ dziennie. Gdy będą produkowały ok 1$ kupię karsnala produkującego PP i zacznę na bieżąco dziennie wypłacać 1$
 
BONUS

Dziennik postaram się aktualizować co najmniej raz na tydzień... 
Na buxie PTCircle mam uzbierane prawie 6$, jak uzbieram to ulepszam konto...
Z tej aplikacji na androida CashPirate wypłaciłem kolejne 2.5$, jeśli ktoś chce wypróbować to przy rejestracji jak się poda kod: WDGYOA to na start dostaje się 500pkt czyli 0.5$
Za sprzedaż bitcoinów, wymienionych za stellery dostałem 51 zł, jeśli ktoś chce info jak to zrobiłem to PW.
To na tyle! Smile POZDRO600!


RE: Wszystkiego po trochu :) - dzemba - 13-08-2014 10:30

Wyślesz mi na egopay / payerr / payza 2$ ? A ja ci oddam paypalem lub przelewem, bo chce zainwestować na goldenchase ale nie mam żadnego sposobu by tam wysłać ten głupi 1$ Big Grin

Napisze co i jak na PW.

Ps. I przegoniłem cie z paidverts XD


RE: Wszystkiego po trochu :) - miszcz7 - 20-08-2014 13:14

Szukam sposobu na pozyskiwanie fanów. Najteńszego


RE: Wszystkiego po trochu :) - MistGun - 20-08-2014 13:16

Tyle BAP przej**ać ....


Wszystkiego po trochu :) - Vasaki - 25-02-2018 10:02

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.