Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Proponuję korzystną wymianę - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Proponuję korzystną wymianę (/Temat-Proponuje-korzystna-wymiane-93982)



Proponuję korzystną wymianę - paputek - 10-07-2014 17:26

Poszukuję skryptu (bez aplikacji), który miałby polegać na zasłonięciu interesującej treści bramką iframe, która z kolei będzie w sobie zawierać ukryty przycisk udostępnij. Posiadam przykład, ale tu go oczywiście nie wkleję.
W zamian oferuję promocję sublinku na tej samej zasadzie. Jest potencjał.
Brakuje tylko skryptu, który sami wiecie ciężko dostać. Kupić można, owszem, ale dla laika bez supportu jest gówienko wart.
Zauważyłam, że skrypty te często padają dlatego jest to propozycja stałej współpracy. Nie choruję na ''moja nisza, won''.
Szukam kogoś zyciowego/zaufanego i kto weźmie pod uwagę wrodzone babskie anty-skille.

UWAGA. Nie odpowiadam na pytanie Na czym polega pomysł. Już się na tym przejechałam jakieś dwa...dwieście razy.

PW.


Proponuję korzystną wymianę - Admin - 10-07-2014 22:58

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.