Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Perfect money SMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Inne (/Forum-Inne-334)
+---- Wątek: Perfect money SMS (/Temat-Perfect-money-SMS-93975)



Perfect money SMS - fdO - 10-07-2014 15:59

Cześć, wyczytałem w internecie, że konto na Perfect Money można doładować sms'em. Jak to działa w praktyce w PL? Korzystał ktoś z was z tego?


RE: Perfect money SMS - ZbysiuK - 11-07-2014 03:11

Działa, ale pobierają podobno jakieś prowizje, chociaż nie jestem pewien coś obiło mi się o uszy.


RE: Perfect money SMS - goldenarek - 11-07-2014 12:43

powodzenia bd zaglądać


RE: Perfect money SMS - fdO - 14-07-2014 22:53

Gdyby kogoś interesowało - na PM można wpłacać pieniądze SMS'em, lecz nie jest to możliwe w Polsce.


RE: Perfect money SMS - suprark - 25-08-2014 20:37

Mam głupie pytanie. Nie chce zaśmiecać i tworzyć nowego wątku więc walę tu Smile

Czy adres email w Perfect money również służy jako adres do przesyłania pieniędzy tak jak w paypal?
Znaczy że zarobiłem coś na pewnej stronce i chcę to przelać, to podaje adres email który podałem przy rejestracji tak?

Sorry za tak głupie pytanie ale jakoś ta strona jest dla mnie nie czytelna.
Z góry dziękuję Smile


Ok chyba już wiem. Podaje to co jest w okienku My Accounts i jeśli chcę otrzymać wpłatę w dolarach to podaje numer przy znaczku $
Chyba że podaje się ID które używam do logowania?