Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiara.pl oszustwa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Zarabiara.pl oszustwa (/Temat-Zarabiara-pl-oszustwa-93835)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Zarabiara.pl oszustwa - krzysiekmat - 08-07-2014 11:22

Przedstawiam wam informację co do tej strony

Korespondencja z transferuj.pl


Strona nie odpowiada ani na emaile wysłane, ani na wpis na ich forum, ani na wpis na FB.


Cytat:Szanowni Państwo,

Z naszego systemu wynika, że serwer Sprzedawcy nie odpowiada poprawnie na informacje z naszego systemu o poprawnym zaksięgowaniu transakcji TR-TY-463SDX. Proszę zatem spróbować skontaktować się ze Sprzedawcą być może problem z serwerem jest powodem braku realizacji usługi, gdyż nie mieliśmy zgłoszeń o problemach z tym Sprzedawcą.

--
Z wyrazami szacunku,
Biuro Obsługi Transferuj.pl

Niestety nie możemy Pani udostępnić danych firmy ze względu na ochronę danych osobowych. Możemy to zrobić jedynie na prośbę Policji. Skontaktujemy się z tym sprzedawcą z żądaniem wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Poinformujemy Pana jak tylko otrzymamy informacje od niego.

Ostrzegam przed dokonywaniem wpłat na konto tej strony

sprawa idzie dalej


Cytat:Szanowni Państwo,

W momencie zaksięgowania transakcji środki automatycznie przekazywane są na konto Sprzedawcy i nie mamy możliwości żadnego działania w kierunku anulowania transakcji i co za tym idzie zwrotu wpłaconej kwoty.

--
Z wyrazami szacunku,
Biuro Obsługi Transferuj.pl

Ja państwa poinformowałem że strona wyłudza pieniądze na co mam dowód w postaci emaili wysłanych do was
Jeśli dalej państwo będą umożliwiać płacenie przez innych za usługi na stronie poprzez wasz system
nie interweniując to już państwa sprawa na dzień 8 lipca 2014 roku zostaliście państwo o tym poinformowani.

Masz doświadczenia z tą stroną pisz ostrzegaj innych.


RE: Zarabiara.pl oszustwa - piotrekprorok - 08-07-2014 11:24

O tym, że zarabiara to scam było pisane na forum już bardzo dawno temu.


RE: Zarabiara.pl oszustwa - rBartek - 08-07-2014 11:26

Tylko ktoś tu forum nie czyta widocznie.


RE: Zarabiara.pl oszustwa - krzysiekmat - 08-07-2014 11:31

Cytat:Tylko ktoś tu forum nie czyta widocznie.

Tak tylko nikt nie zareagował w ten sposób aby uniemozliwić im oszustwo bo jak widać dalej są przyjmowane wpłaty i strona dalej działa i wyłudza pieniądze.

Z tego co widać nikt nie zadał sobie trudu aby poinformować o tym.

Cytat:Szanowni Państwo,

Z naszego systemu wynika, że serwer Sprzedawcy nie odpowiada poprawnie na informacje z naszego systemu o poprawnym zaksięgowaniu transakcji TR-TY-463SDX. Proszę zatem spróbować skontaktować się ze Sprzedawcą być może problem z serwerem jest powodem braku realizacji usługi, gdyż nie mieliśmy zgłoszeń o problemach z tym Sprzedawcą.

--
Z wyrazami szacunku,
Biuro Obsługi Transferuj.pl

I proszę odpowiedź admina

Cytat:08 lipca 2014

Witam.


Doszła do nas informacja że kod z transferuj do pana nie doszedł...
Nie do końca jest to nasza wina , serwisu. Więc pańskie pretensje i oskarżanie że jesteśmy oszustami są zbyt pochopne i daleko idące!!!!!!!!!!!
Wystarczyło po prostu napisać w tej sprawie...

oto kupon

zapraszam do surfowania i życzę wysokich zarobków

Trzeba mieć tupet aby pisać "Wystarczyło po prostu napisać w tej sprawie..." (pisze od 3 dni) nie tylko na email, jak i formularz na stronie ale też na FB, forum i blogu.

Sami oceńcie oczywiście email dostałem z zupełnie innego konta niż zarabiara.pl

Ja tutaj nie widzę nic pochopnego !


RE: Zarabiara.pl oszustwa - Workis - 08-07-2014 22:44

To jest SCAM od dawna Wink

pozdrawiam


RE: Zarabiara.pl oszustwa - bartekarta - 09-07-2014 14:15

Ta, scam Big Grin


RE: Zarabiara.pl oszustwa - darmoweprobki - 09-07-2014 15:28

Złodzieje!
Tutaj szczegóły na moim blogu gdzie pisze o tym jak zamknęli mi bezprawnie konto wraz z 65 poleconymi!
http://darmoweprobki.blox.pl/tagi_b/573352/zarabiara-oszustwo-opinie.html


RE: Zarabiara.pl oszustwa - RainbowDash - 23-07-2014 12:16

Tak czytam wasze komentarze na temat zarabiary i już chciałem pożegnać się ze swoją wypłatą, patrzę na PayPala a tu miła niespodzianka:

[Obrazek: 2VIXqdS.png]

Nie wiem dlaczego uważacie ten program za scam skoro wypłacają pieniądze.


RE: Zarabiara.pl oszustwa - Workis - 25-07-2014 13:03

Czasem najwyrazniej cos "przypadkiem" zaplaci - tak czy siak jest to SCAM, na ktory nie ma co marnowac czasu i pieniedzy. Wyplaty z serwisu maja byc PEWNE a nie PRAWDOPODOBNE. Smile
Ale gratuluje wypaty - poszczescilo Ci sie. Smile

pozdrawiam


RE: Zarabiara.pl oszustwa - luutek321 - 09-08-2014 21:43

To jest od dawna SCAM (jak wyżej napisano Wink)
Ja już z tego nie korzystam Big Grin