Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zdejmuję simlocki SONYERICSSON - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zdejmuję simlocki SONYERICSSON (/Temat-Zdejmuje-simlocki-SONYERICSSON-93784)

Strony: 1 2


Zdejmuję simlocki SONYERICSSON - ZawszeZa - 07-07-2014 13:32

Tak jak w temacie.
Oferuję zdejmowanie simlocków ze wszystkim starszych modeli sonyericsson. Wszystko zdalnie, jedynie czego potrzebujesz to program teamviewer i kabel usb.
Cena : 10 zł.
Więcej informacji na PW.
Oferta bezterminowa.


RE: Zdejmuję simlocki SONYERICSSON - NieWPelniAnonim - 07-07-2014 13:44

http://www.embiznes.pl/rozkrcanie-telefonow/gsm-informacje/2620-zdejmowanie-simlocka-za-darmo
Możecie to zrobić za darmo, a cena 10 zł to przepłacenie. Nie rób z ludzi idiotów.


RE: Zdejmuję simlocki SONYERICSSON - ZawszeZa - 08-07-2014 22:02

Pokaż mi jak zdejmujesz simlocka przy pomocy tego artykułu. W komisach biorą 15-20 zł. W mojej ofercie nie ma niedziałających kodów tylko zmienianie plików w oprogramowaniu.

wysłane z milicja.gov.pl


RE: Zdejmuję simlocki SONYERICSSON - v3XeR - 08-07-2014 22:11

I znowu zły dział...


RE: Zdejmuję simlocki SONYERICSSON - ZawszeZa - 08-07-2014 22:14

Wat man? Zły dział?

wysłane z milicja.gov.pl


RE: Zdejmuję simlocki SONYERICSSON - michal8921 - 09-07-2014 08:22

a te zmienianie plików to wgranie pathe które i tak sie usunie po aktualizacji oprogramowania lub wgrania na nowo Wink I uwierz ze nie w kazdym starym soniaczu dasz rade sam zdjąć.


RE: Zdejmuję simlocki SONYERICSSON - ZawszeZa - 09-07-2014 21:46

Najczęściej to najpierw wgranie czystego softa później patchowanie. W starszych modelach se aktualizacje oprogramowania? Żartujesz sobie. I uwierz, w każdym starszym soniaczu zrobię to bez problemu. Uwierz, wiem o czym mówię Smile

wysłane z milicja.gov.pl


RE: Zdejmuję simlocki SONYERICSSON - PremAccHack - 09-07-2014 21:58

Wystarczy w internetach trochę pogrzebać i można ściągnąć simlocka samemu Smile


RE: Zdejmuję simlocki SONYERICSSON - Miciu - 09-07-2014 22:20

Co masz na myśli starsze? Telefony typu K501i czy takie z którego obecnie piszę?

Wysłane z mojej Xperii Arc S za pomocą Tapatalka 4


Odp: RE: Zdejmuję simlocki SONYERICSSON - ZawszeZa - 09-07-2014 22:23

(09-07-2014 21:58)PremAccHack napisał(a):  Wystarczy w internetach trochę pogrzebać i można ściągnąć simlocka samemu Smile
Fanpage tez wystarczy stworzyć i wypromować lecz nie każdy umie. Tak samo i w tym przypadku. Dlatego też oferuję zdejmowanie simlocków. Proszę pisać tylko w tej sprawie.

wysłane z milicja.gov.pl

(09-07-2014 22:20)Miciu napisał(a):  Co masz na myśli starsze? Telefony typu K501i czy takie z którego obecnie piszę?

Wysłane z mojej Xperii Arc S za pomocą Tapatalka 4
Pisząc starsze mam na myśli te które posiadają oprogramowanie se.

wysłane z milicja.gov.pl