Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na skracaniu linków (MENTOR) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj na skracaniu linków (MENTOR) (/Temat-Zarabiaj-na-skracaniu-linkow-MENTOR-93724)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (MENTOR) - ASTONEQ - 10-07-2014 21:59

(07-07-2014 08:43)Zarobiony_Koles napisał(a):  Mentor się może przydać, bo sam ASTONEQ mając fp pytał się jak je ma wykorzystać na subskrypcjach Huh Tak, ja zarabiałem na shorte i to całkiem dobrze ale dawno nie robiłem zaczynam na nowym koncie od dzisiaj i zobacyzmy jak to wyjdzie..

Może tak, może nie Wink co nie zmienia faktu, że jak widzę poniżej to już poznałeś "porady" tego Pana i rozumiesz co miałem wcześniej na myśli


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (MENTOR) - grubyst - 10-07-2014 22:00

ile zarobku z reffów +/- ?


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (MENTOR) - MKlikacz - 10-07-2014 22:43

średnio Smile


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (MENTOR) - Zarobiony_Koles - 11-07-2014 08:19

ASTONEQ, zgadza się. Tą wiedzę co on nam proponuje to znaliśmy już jak mnie wprowadzałeś w subskrypcje Smile

NIE REJESTROWAĆ SIĘ Z REFFA. GÓWNO POMAGA! ZBIERA REFFÓW I NIC WIĘCEJ. JEGO GRUPA TO MIEJSCE DLA CHWALENIA SIĘ ŚMIESZNYMI FANPEJDZAMI PO KILKA FANÓW (NA DODATEK SZTUCZNYCH) ADD ME FAST


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (MENTOR) - MKlikacz - 11-07-2014 13:08

mądry człowiek popatrzy na statystyki (zarobki) a nie na twoje śmieszne opinie Smile


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (MENTOR) - Zarobiony_Koles - 11-07-2014 14:04

Zarobki, Phhhh! Może pochwal się zarobkami reffów, bo im nic konkretnego nie dajesz.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (MENTOR) - MKlikacz - 11-07-2014 14:18

pokazujesz tylko swoją mądrość siedzeniem tu i spamowaniem mojego tematu. Żałosny jesteś Wink
Dla mnie 1 koleś z 150 refów niezadowolony nie jest wyznacznikiem niczego, tym bardziej jak pisałem wcześniej nie zarabiałeś z mojego refa.
Wypad już stąd.. Wink


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (MENTOR) - MKlikacz - 11-07-2014 16:00

Mil­cze­nie to nu­da głup­ca i myśl mędrca. Wink


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (MENTOR) - Wojtek574 - 11-07-2014 21:18

MKlikacz powiedz szczerze czy twój sposób to załozenie nowego konta na fb i tam spamowanie w innych grupach czy zrobienie fanpage i tam spamowanie ? Bo jezeli tak to nie chce mi sie tracic czasu na robienie nowego konta.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (MENTOR) - Qulob - 11-07-2014 23:48

Straszna beznadzieja. Gość interesuje się konsumentem jedynie podczas rejestracji wstępnej. Potem totalnie go olewa. Nie zwracając już uwagi na to, że wszystkie wskazówki zawarte w poradniku można znaleźć, lepiej rozpisane, na forum. W następnym dniu, po dołączeniu do grupy, wysłałem do niego pytanie, na PW (widząc uprzednio, że jest dostępny na facebooku). Zostałem totalnie olany. "Mentor" pisał w najlepsze, w swojej wyimaginowanej grupie zaś ja pozostałem z problemem sam. Byłem zmuszony pół dnia szukać rozwiązania. Pozdrawiam i nie polecam.