Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na skracaniu linków (MENTOR) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj na skracaniu linków (MENTOR) (/Temat-Zarabiaj-na-skracaniu-linkow-MENTOR-93724)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (MENTOR) - Zarobiony_Koles - 07-07-2014 08:43

Mentor się może przydać, bo sam ASTONEQ mając fp pytał się jak je ma wykorzystać na subskrypcjach Huh Tak, ja zarabiałem na shorte i to całkiem dobrze ale dawno nie robiłem zaczynam na nowym koncie od dzisiaj i zobacyzmy jak to wyjdzie..


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (MENTOR) - Lexarr - 08-07-2014 11:47

Jeszcze szukasz osób?


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (MENTOR) - MKlikacz - 08-07-2014 18:23

Tak Wink


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (MENTOR) - SkunTHC - 10-07-2014 03:58

ladna sumka


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (MENTOR) - Zarobiony_Koles - 10-07-2014 14:04

NIE POLECAM!

Zarejestrowałem się z reffa, dostałem jakiś śmieszny poradnik, nie wiem czy to dla początkującego się przyda. W sumie trochę zarobiłem na reffie na własnej metodzie, taką wiedzę jaką oferuje nam mentor to ja posiadam od dawna, załóż fp, erotyka albo humor i rozwijaj. Oferuję pomoc w rozwinięciu, udostępnienie, dałem link, miało być pięknie, miał mi go udostępnić, a przeczytał minkę zrobił i nic więcej...

Druga sprawa, napisałem, że mi konto zablokowali na shorte, kasy nie wypłacili, trochę powiedziałem, że chyba nie ma sensu to, kończę z biznesem niech usuwa mnie z grupy. Usunął, zablokował, ze znajomych na fejsbuku też.

NIE POLECAM, NIEWDZIĘCZNIK, BRAK SZACUNKU DLA LUDZI!!
Jest to tylko moja wyłączna opinia o mentorze, chcesz, to rejestruj się i współpracuj!



RE: Zarabiaj na skracaniu linków (MENTOR) - MKlikacz - 10-07-2014 18:38

koleś zarabia na niestworzonych praktykach, usuwają mu ciągle konta. Nie był już wgl moim refem wiec nie wiem czemu liczył na pomoc, żałosne Smile

Wgl nie wiem skąd sie chłop wziął u mnie w grupie.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (MENTOR) - Zarobiony_Koles - 10-07-2014 19:34

Kto jakie usuwa mi ciągle konta? Przeczytaj co napisałeś, po pierwsze jest to nie prawda a po drugie kupy się nie trzyma.
usuwają mu ciągle konta. Nie był już wgl moim refem wiec nie wiem czemu liczył na pomoc

Od ciebie żadnej pomocy nie dostałem Smile Sam mnie typ zaprosił do znajomych, w sumie mam emajle na poczcie jak również dodał mnie do grupy i się wypiera. Twoim reffem byłem ale konto zostało zablokowane a kasa, którą zarobiłeś z prowizji została. Więc nie rozczulajmy się, mentoruj dalej, śmiesznymi poradami. Załóż fanpage itd.. Ja ci go udostępnię.. MARZENIA ŚCIĘTEJ GŁOWY!


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (MENTOR) - MKlikacz - 10-07-2014 19:50

prowizja też została usunięta Smile z 180 osób trafiłem na jednego głupca Smile i tak nie jest zle. Ja działam dalej. Smile
Już nie będę tego komentował bo szkoda mojego czasu Smile


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (MENTOR) - krizzage - 10-07-2014 19:52

Popieram zarobionego nie ma sensu, temat stworzony zeby refki nabic.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (MENTOR) - MKlikacz - 10-07-2014 21:52

może tak, może nie Smile Ale to ja mam 2,5k miesięcznie na samym shorte Wink
Mówcie co chcecie Smile
Wypłata z dzis:
[Obrazek: 18694335197765625013.png]