Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na skracaniu linków (MENTOR) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj na skracaniu linków (MENTOR) (/Temat-Zarabiaj-na-skracaniu-linkow-MENTOR-93724)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (MENTOR) - WuJeKuBa - 15-11-2014 09:47

Jestem w grupie Klikacza już dobre dwa miesiące zarobki z miesiąca na miesiąc rosną.. Ale trochę tutaj was nie rozumie, po co macie spamować w tym temacie? Jeśli wam się nie chce zarobić to nigdy NIC nie zarobicie - LOGICZNE. Podejrzewam, że większość z was to lenie, które są na utrzymaniu rodziców - z resztą nie dziwne. Jeśli byście się chociaż trochę przyłożyli do interesu Klikacza, to myślę, że odnieśli byście niezły sukces, pomału a do celu Wink Czasami potrzeba się poświęcić..


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (MENTOR) - Golima - 15-11-2014 15:06

Ja również jestem u Klikacza ponad 2 mc. Co mogę powiedzieć...

Załóż FP i spam. Brzmi łatwo ? To weź spróbuj. Bez odpowiedniego zaplecza nawet nie ruszysz, a gdzie tu zarabiać, a wiem to widząc różne FP, które na siłę próbują się wybić z moich reklamując się. Czyli tak jak mówię, aby prowadzić dobry i dochodowy trzeba mieć zaplecze, by się wybić. Także czyjeś gadanie ale mi mentor każe założyć FP i spamować. Z początku też tak myślałem, ale mi mentor, ale z czasem się przekonałem jaką moc mają jego wskazówki, pomysły.

Nie tylko my się rozwijamy, ale i on sam. Podpowiada, dobrze radzi, daje pomysły aby to ładnie prosferowało. Ponadto ma zaplecze o jakim wielu z nas może sobie tylko pomarzyć, chyba że idziesz na współpracę. Myślę, że nie będę się tu dalej rozpisywać, bo sensu Ci którzy są na nie, niech zachowają to dla siebie Ci, którzy są na tak już posmakowali smaku $.

Tyle z mojej strony i wielkie dzięki Kliku.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (MENTOR) - Vertired - 15-11-2014 19:48

Również polecam klikacza. Mimo że działam piąty dzień dopiero to mogę polecić szczerzę. Bardzo dobre zaplecze i wsparcie w grupie na fejsie. Rodzinna atmosfera i świetna współpraca. Gorąco polecam ! Smile


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (MENTOR) - .::Nicko::. - 16-11-2014 11:14

Również polecam Smile!


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (MENTOR) - zozols1 - 16-11-2014 12:47

Pierwszy dzień za jego pomocą zarobiłem 61 centów impreza , a dziś już mam 85 Tongue


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (MENTOR) - MKlikacz - 16-11-2014 12:52

Jeszcze nawet 13h nie wybiła Tongue
Skończysz pewnie z ponad 5$ dziś Smile


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (MENTOR) - WuJeKuBa - 16-11-2014 17:43

To są moje zarobki jak na razie:

[Obrazek: iTZQ7o8.jpg]

Wczoraj zarobiłem 11$, a dzisiaj 10$, ale jeszcze 6H do północy to myślę, że wczorajszą stawkę przebiję o ok. 2/3$ . Na początku jak widać na wykresie zaczynałem, więc zarobki aż takie duże nie były jakie są teraz.. W tym miesiącu 13-14 dałem sobie spokój z tym, wysprzedałem wszystkie FP przez co żałowałem. Ale tak jak pisałem powoli i do przodu. Pozdrawiam leniwych, niech dalej śpią Wink


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (MENTOR) - MKlikacz - 16-11-2014 17:47

Ja bym obstawiał tu 15-16$ dziś Tongue


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (MENTOR) - RoyMaster - 16-11-2014 17:56

Zarejestrowany z refów można o kontakt? GG 12423400 lub tutaj pw?


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (MENTOR) - MKlikacz - 16-11-2014 18:30

Odpisane Wink

Nie uznaję GG, jestem tutaj na PW a potem dla poleconych na fejsie.