Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na skracaniu linków (MENTOR) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj na skracaniu linków (MENTOR) (/Temat-Zarabiaj-na-skracaniu-linkow-MENTOR-93724)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (MENTOR) - mysc - 31-10-2014 09:08

Moim zdaniem, aczkolwiek zaznaczam że ekspertem nie jestem, posty są usuwane gdy linki z shorte zostają zablokowane przez FB. Sam mam wszystkie foty na własnym serwerze i to praktycznie nie ma miejsca, ale również się zdarza. Powinno pomóc maskowanie jakimś innym skracaczem. Pozdrawiam.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (MENTOR) - Darven - 31-10-2014 09:41

No nie wiem, poprzednie posty nie są usuwane a tam też mam linki z shorte. I nie są blokowane, to co teraz daje nie odbiega od wcześniejszych wpisów


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (MENTOR) - mysc - 31-10-2014 10:09

No bo wszystkie linki nie sa blokowane, ale czesc tak. Mam listy po kilka k takich linkow z shorte i po powtorbym postowaniu taki link niekiedy jest juz zablokowany. Gdy post jest zaplanowany z takim libkiem to nie poleci a gdy juz jest na fp ( a w miedzy czasie dany link zostal zablokowany) to zniknie. Ja to widzę tak. Moge się mylic Smile


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (MENTOR) - Darven - 31-10-2014 11:11

No to jak to wreszcie z tym blokowaniem jest, co dokładnie blokuje i na jakiej podstawie?? Wcześniej ktoś mi pisał że shorte nie jest blokowane, już sam nie wiem o co tu wreszcie chodzi....Czym to maskować?? Poza tym na wielu FP nie widzę by ludzie maskowali linki.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (MENTOR) - hastiex91 - 31-10-2014 12:48

Macie kontakt z klikaczem?


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (MENTOR) - zozols1 - 31-10-2014 13:50

Nie, nie odpisuje od dwóch dni.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (MENTOR) - mysc - 31-10-2014 15:27

(31-10-2014 11:11)Darven napisał(a):  No to jak to wreszcie z tym blokowaniem jest, co dokładnie blokuje i na jakiej podstawie?? Wcześniej ktoś mi pisał że shorte nie jest blokowane, już sam nie wiem o co tu wreszcie chodzi....Czym to maskować?? Poza tym na wielu FP nie widzę by ludzie maskowali linki.

Generalnie shorte nie jest blokowane, ale fakt faktem część linków jest. Nie wiem na jakiej podstawie, może ktoś mądrzejszy się wypowie. Maskować czymś innym, np. tnij.org / tnij.us . Mnóstwo jest tych skracaczy.

Jakbyś miał jeszcze jakies pytania to uderzaj do mnie na PW, nie spamujmy tutaj -.-


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (MENTOR) - MKlikacz - 31-10-2014 18:50

Świąteczne załatwienia, wyjazd i stąd 2dniowa nieobecność... Smile

Tak, nie ma co tutaj spamować.

Darven - Na przyszłość pytaj śmiało u nas na grupie jak to każdy robi Smile

/hastiex91

Użytkownik hastiex91, do którego chcesz wysłać PW, ma wyłączony system prywatnych wiadomości - wiadomość nie może zostać wysłana


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (MENTOR) - wallendes - 01-11-2014 10:40

DLaczego stawka z 2.84 skoczyla mi na 1.70? :O


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (MENTOR) - MKlikacz - 01-11-2014 14:43

Dla PL stawka utrzymuję się taka sama od 2 miesięcy - 1.68 Smile