Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na skracaniu linków (MENTOR) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj na skracaniu linków (MENTOR) (/Temat-Zarabiaj-na-skracaniu-linkow-MENTOR-93724)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


Zarabiaj na skracaniu linków (MENTOR) - MKlikacz - 06-07-2014 11:34

Witam Was!

Może na początek SS:

[Obrazek: 9Xmw78k.png]

[Obrazek: ThnkvM9.png]



Od dwóch miesięcy zajmuję się zarabianiem przez skracanie linków w serwisie shorte.st. Jak na razie moja dniówka to nawet 80$.. Serwis bardzo przejrzysty oraz super zlicza kliknięcia. Stawka dla PL się waha ale na dziś to aż 2,34$ za 1000 klików.

Minimum do wypłaty to 5$ na PayPal.
Minimum do wypłaty na Payoneer - 20$.

Myślę, że jest to bardzo dobry sposób na zarobienie fajnych pieniędzy.

W zamian za rejestrację z ref linku oferuje swoją pomoc w osiąganiu bardzo dobrych wyników. Pokażę sposoby, które na pewno przyniosą fajne pieniądze. Proszę o kontakt na pw - na e-maile odpisuję rzadko.

Mamy swoją grupę na fb ( 200 ludzi ) wymieniamy tam swoje doświadczenia. - Wszystko w sposób tak zorganizowany, że jest z nami też przedstawiciel shorte.st, który raczy nas często różnymi nowinkami czy przydatnymi radami.

Nie jest tajemnicą, że to właśnie Facebook i Fanpagi są naszym źródłem zarobkowym. Nie jest to sposób wyszukany - powiedzieć można nawet, że bardzo znany, lecz ciężko osiągać wyniki na Fanpagach bez dobrego zaplecza. My takie zaplecze mamy - dużo aktywnych ludzi, którzy są chętni nawzajem się reklamować i rozwijać. Wszystko idzie w dobrą stronę. Spokojnie można sobie dorabiać na tym sposobie kilkanaście-dziesiąt dolarów dziennie. Smile

Oto ref link do serwisu: (niezbędna rejestracja z refa jeśli chcesz moją pomoc)

https://shorte.st/ref/1290a73b32

Wymagam również rejestracji na drugim bardzo znanym skracaczu:

adf.ly/?id=6882144

-Dla wyjaśnienia, ja preferuje shorte, ale czasem stawki się zmieniają i ludzie czasem przerzucają sie na drugi renomowany skracacz a ja nie chcę być na tym stratny.


Dla tych co nie wiedzą na czym polega zarabianie na skracaniu linków:
Tak więc wklejamy do serwisu obojętne jaki link z internetu a serwis nam go skraca na swój unikalny odnośnik do tego linku, np:
wklejamy http://www.chomikuj.pl/muzykamp3dlaciebie a otrzymamy np. http://www.shorte.st/7hhd7a. Takich linków możemy skracać w nieskończoność i wrzucać gdzie nam się podoba i zarabiać na wejściach w niego.
Po wejściu w link przez 5 sekund ukazuje się reklama po której wystarczy kliknąć "Skip This Ad" i przenosi nas do strony docelowej. Wejście z jednego IP zlicza 4-5x w ciągu doby. EDIT: - Na stan dzisiejszy (30.06.2015) stawka za 1000 wejść w link oscyluje około 2$ - PL. Stawku na US,UK,NR to 5-10$.

Edit 06.01.2015 - Proszę o rejestrowanie się na SHORTE.ST z poczty na gmail bo na inne często aktywacje nie dochodzą!

EDIT: Zbiór SS, którymi moi poleceni chwalili się w tym wątku:
[Obrazek: dQB1fzK.png]

Zapraszam na pw i e-mail:
[email protected]
[Obrazek: Bez_nazwy.jpg]


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (MENTOR) - Zarobiony_Koles - 06-07-2014 20:35

A ile zarobili twoje reffy?


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (MENTOR) - ASTONEQ - 06-07-2014 20:40

Nie polecam, jak dla mnie strata czasu Smile


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (MENTOR) - ASTONEQ - 06-07-2014 20:48

To jak tyle sam zarabiałeś to mentor Ci nie jest potrzebny, kontaktowałem się z nim i nic ciekawego nie oferuje Smile mentorów to można mieć co najwyżej w PPA jak dla mnie Smile


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (MENTOR) - MKlikacz - 06-07-2014 20:57

no to dalej baw sie w oszukiwanie ludzi w PPA Smile ja tam wole legalnie i jeszcze lepiej zarabiac Smile


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (MENTOR) - ASTONEQ - 06-07-2014 21:15

(06-07-2014 20:57)MKlikacz napisał(a):  no to dalej baw sie w oszukiwanie ludzi w PPA Smile ja tam wole legalnie i jeszcze lepiej zarabiac Smile
Oceniam sposób mentorowania i przydatność więc nie rozumiem co ma do tego tutaj to gdzie ja zarabiam Smile


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (MENTOR) - viciu - 06-07-2014 21:42

oferujesz coś więcej niż spamuj na FB ?


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (MENTOR) - MKlikacz - 06-07-2014 21:45

bez spamu.. Wink


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (MENTOR) - Yeahh - 06-07-2014 22:39

@ASTONEQ
Dobra jest przydatność dla osób które nie mają gdzie wypromować itd., to że Ty masz dostęp do fp 50k na wyciągnięcie ręki to nie znaczy że inni mają.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (MENTOR) - jambos - 07-07-2014 00:05

napisz na gg 8614498 lub mail [email protected]Smile