Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Z EgoPay/Skrill/PerfectMoney na PayPal'a - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+--- Wątek: Z EgoPay/Skrill/PerfectMoney na PayPal'a (/Temat-Z-EgoPay-Skrill-PerfectMoney-na-PayPal-a-93709)



Z EgoPay/Skrill/PerfectMoney na PayPal'a - foofaraw - 05-07-2014 21:39

Witam.
Chcę przelać pieniądze z bux'a na paypal'a, ale jako, że nie oferują wypłat na PP muszę to jakoś obejść. Z którego procesora skorzystać (EgoPay, Skrill, PerfectMoney), żeby to zrobić najszybciej i czy w ogóle jest to możliwe? Nie mam konta na żadnych z nich oprócz PP oczywiście.

Pozdrawiam.


RE: Z EgoPay/Skrill/PerfectMoney na PayPal'a - Workis - 10-09-2014 23:23

Nie przelejesz pomiedzy procesorami bezposrednio. Mozesz to zrobic albo z uzyciem konta bankowego, albo serwisow typu liliontransfer (odradzam - prowizja), albo z pomoca uzytkownikow - np. ja moge Ci przelac na PP w zamian za PM i odwrotnie (oczywiscie rowniez za prowizja, tylko ze sporo mniejsza niz serwisy typu lillion transfer).
I ogolnie polecam PM - zdecydowanie lepszy niz pozostale, prowizje sa bardzo niskie, latwy proces wyryfikacji (rachunki za prad itd. piszesz, ze nie robisz ich na siebie i to wystarcza skan dowody w sumie).
pozdrawiam Wink