Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce (/Temat-Lead-Network-Najlepsze-Programy-Partnerskie-w-Polsce-93563)



RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Dereeris - 19-10-2014 19:30

Mam to samo co wyżej: 1
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/bloglock/domains/hotcash.pl/public_html/inc_cpc/inc_cpc.php:72) in /home/bloglock/domains/hotcash.pl/public_html/inc_cpc/inc_cpc.php on line 120


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Vertired - 19-10-2014 19:38

Ja dokładnie mam to samo na fejsie ;/ Miałem właśnie o tym pisać ale mnie wyprzedziliście.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Lukasz149 - 19-10-2014 19:47

Może lepiej z tego CPC nie dawać równoważnie jako lead z innych programów?


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 19-10-2014 19:52

Jeszcze dopracowujemy CPC - dopóki czegoś oficjalnie sami nie ogłosimy, nie traktujcie tego jako skończone.

PS. Wejścia bez referrerów, ze skracaczy, surfów, generatorów etc będą zablokowane - nierzadko razem z całymi kontami. To jest funkcja głównie dla właścicieli WWW pod bannery (są już dostępne!), a nie dla osób, które chcą kombinować. Litości nie będzie Smile Część programów będzie także wymagała zgłoszeń ze sprecyzowaniem źródeł promocji i tylko wejścia z tych domen będą zaliczane.


A tymczasem zapraszam na nowy program CPS!

[Obrazek: buk.png]

Link: http://stebox.pl/poradnik-bukmacherski

Stawka: 39 PLN



PS. 2. Niektórzy już dostali 1 ostrzeżenie za próby kombinacji na CPC.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Hiki12 - 19-10-2014 20:06

Właśnie dostałem bana na konto że niby generowałem sztuczny ruch... a weszłem tylko raz w link by sprawdzić czy dobrze skróciłem...


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Branzolek - 19-10-2014 20:08

Też dostałem bana aha?
O co tu chodzi?


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - DaviD1997PL - 19-10-2014 20:15

Ten nowy program CPC jakos lipnie działa, 0 zł zarobiłem what ? http://scr.hu/1gbf/osl5h
Dobra z tego co czytam wyżej wole go nie promowac ! Wink


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 19-10-2014 20:16

Jeśli ktoś dostał bana za CPC to ma podejrzenie generowania sztucznego trafficu. Wówczas wedle informacji należy zgłosić się pod emaila podanego przy informacji o banie z dokładnym sprecyzowaniem skąd kliknięcia.

Tu zaznaczę, że mamy dokładne informacje o każdym kliknięciu i za 1 bezpośrednie wejście to bana nikt nie dostał...


(19-10-2014 20:15)DaviD1997PL napisał(a):  Ten nowy program CPC jakos lipnie działa, 0 zł zarobiłem what ? http://scr.hu/1gbf/osl5h
Dobra z tego co czytaj wyżej wole go nie promowac ! Wink
Jak widzisz program jest teraz wyłączony bo ciągle nad nim pracujemy Smile Wkrótce będzie dostępny ponownie.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - notentego - 19-10-2014 20:25

Zaraz zaraz CPC? Ja żadnego programu pod CPC nie widzę Sex


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - ddww - 19-10-2014 20:33

Bo program jest wyłączony aktualnie. Przecież Karczu napisał, że jeszcze nie jest skończony, także dopóki oficjalnej informacji nie będzie to nie kombinujcie Smile Z tego co ja zdążyłem przetestować to wejście nalicza od razu i tak samo jest z prowizją Wink