Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce (/Temat-Lead-Network-Najlepsze-Programy-Partnerskie-w-Polsce-93563)



RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - ddww - 11-10-2014 10:04

(10-10-2014 21:48)Karcz-Provider napisał(a):  [Obrazek: fm.png]

Właśnie pojawił się kolejny program, tym razem nieco niestandardowy, idealny pod promocję na facebooku!


Link do programu: FotoMonto.pl


Serwis ze śmiesznymi przeróbkami graficznymi, stawka 8 PLN, leada nalicza w momencie dodania do poczekalni obrazka. Możliwość promocji reklamując domenę główną oraz poszczególne obrazki!

Sesję trzyma aż 31 dni, czyli ktoś wejdzie dziś z Waszego refa, doda fotkę za miesiąc, Wy dostajecie leada Smile

W końcu coś niestandardowego. Super pomysł


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - cokieee - 11-10-2014 11:54

wow niezły ten pomysł ; o
Można wykorzystać te grafiki?


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - CoinBitZ - 11-10-2014 12:03

No może być ciekawy Big Grin tylko kto w tych czasach ma 30,75 zł na koncie ? Big Grin


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - ddww - 11-10-2014 12:25

(11-10-2014 12:03)CoinBitZ napisał(a):  No może być ciekawy Big Grin tylko kto w tych czasach ma 30,75 zł na koncie ? Big Grin

Bardzoo dużo osób Smile Ogólnie w niektórych programach bardziej się opłaca promować tą wyższą stawkę (30,75) niż subskrypcje bo konwersja jest zbliżona do konwersji z subów, a zarobki trzykrotnie większe. Z tego co pamiętam jak prowadziłem serwis to mieliśmy dużo lepszą konwersje na tej stawce niż osoby zarabiające na subskrypcjach. Także warto spróbować Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - rasiak221 - 11-10-2014 12:56

jaką do teraz ma konwersje ten nowy programik ze stawką 8 zł ?


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 11-10-2014 14:25

Narazie nie ma zliczania UU na tym programie, więc danych o CR nie mamy, natomiast pierwszy lead z tego programu wpadł o 8 rano Smile Także szybciej niż się spodziewaliśmy!

Generalnie cieszymy się, że nasze pomysły na nietypowe kampanie się Wam podobają Smile Będzie ich znacznie więcej, realizowane równolegle z tymi standardowymi.



(11-10-2014 06:33)JaTuDensze napisał(a):  Zaocznie transport a ty?
Zaocznie Zarządzanie, specjalność Zarządzanie firmą Wink


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - ddww - 11-10-2014 14:34

Nie wiem, ale chyba dobra Big Grin

[Obrazek: image.jpg]

Z tego co wiem chwilowo nie zlicza wejść z tego programu, ale programista już nad tym pracuje


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - mlody16918 - 11-10-2014 14:41

hahaha Big Grin


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - JaTuDensze - 11-10-2014 17:12

@Karcz Widziałem dziś twoją bunie Big Grin Prawie na zakazie zaparkowałeś Big Grin


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 11-10-2014 17:28

To jest moje stałe miejsce parkingowe, staję idealnie przed znakiem Big Grin