Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce (/Temat-Lead-Network-Najlepsze-Programy-Partnerskie-w-Polsce-93563)



RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - suchy0001 - 30-09-2014 21:58

(30-09-2014 13:32)Karcz-Provider napisał(a):  Tak tak, nie tną i dopłacają do biznesu Smile A my pleciemy bzdury, bo po co im zysk, ważne abyście Wy byli zadowoleni!

Ja się kłócić nie chcę ale wydaje mi się,że dajesz wydawcom najmniejszą prowizję biorąc dużo do kieszonki Smile
btw galaxy s5 bardzo ładny gratki ! Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 30-09-2014 22:29

Czy takie duże mamy prowizje przy braku cięć? Smile Każdy może sam policzyć.

Dzięki!

Tak jak mówiliśmy, 2 nowe programy już aktywne - jutro będą dopieszczone... A w październiku kilkanaście kolejnych Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - CristiOne - 30-09-2014 23:45

Witam serdecznie , chcę zacząć działać z waszym serwisem i mam pytanie , czy obsługujecie jakieś kraje oprócz polski?


Odp: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Tochkan - 01-10-2014 06:19

Jeszcze nie obsluguja.

by Tapatalk 2


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 01-10-2014 20:38

W dniu wczorajszym oddaliśmy do Waszego użytku 2 kolejne programy partnerskie, które będąc częścią naszej usługi HotAwards umożliwiają wygranie 2 smartfonów: iPhone 6 Plus oraz Samsung Galaxy S5.
 
Zobacz program: Wygraj iPhone 6 Plus!
 
Zobacz program: Wygraj Samsung Galaxy S5!
 
 
Oczywiście programy te dostępne mają 4 domyślne stawki do wyboru. 
 
Serdecznie zachęcamy do promocji!


HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - viciu - 01-10-2014 23:51

Ze iphone 5s nie ma czytnika linia papilarnych i iOS 8 ? Tongue


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 02-10-2014 00:58

Polecamy przeczytać tytuł tabeli - są tam wskazania kto wygrywa pojedynek, a nie co posiada dany model Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - viciu - 02-10-2014 10:50

a powiedzcie mi czy tylko u mnie na video jak ustawiłem 5sekund to i tak wyświetla od razu gateway jakby było 0 sekund


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 04-10-2014 01:17

Błąd już poprawiony Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Dereeris - 04-10-2014 09:06

Swoją drogą, przydałoby się źródło przy leadach w statystykach Tongue Wprowadzicie może kiedyś? ;>