Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce (/Temat-Lead-Network-Najlepsze-Programy-Partnerskie-w-Polsce-93563)



RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - lorkos - 30-09-2014 08:51

Pogubiłam się? Już nie ma 3.5 za lead jak wcześniej niezależnie od tego czy ktoś ma coś na koncie czy nie ?


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - HardCoreSex - 30-09-2014 08:58

Cytat:No to spróbuj odtworzyć ten filmik po wpisaniu złego pinu Smile Z tego co widzę, to tylko komunikat błędny, zgłosze programiście.

Karczu, ale ten film na prawdę mi leci po wpisaniu złego pinu :/
Wyświetla się komunikat że dziękujemy że jesteś z nami w HotAwards czy jakoś tak i wystarczy kliknąć play a content locker już nie wyskakuje tylko leci cały film.

Awaryjnie dodam że próbowałem na stawce (3.50zł) ale nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, sprawdźcie to.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 30-09-2014 09:58

(30-09-2014 08:58)HardCoreSex napisał(a):  Karczu, ale ten film na prawdę mi leci po wpisaniu złego pinu :/
Wyświetla się komunikat że dziękujemy że jesteś z nami w HotAwards czy jakoś tak i wystarczy kliknąć play a content locker już nie wyskakuje tylko leci cały film.

Awaryjnie dodam że próbowałem na stawce (3.50zł) ale nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, sprawdźcie to.
Ok, zaraz zgłoszę programiście Smile

(30-09-2014 08:51)lorkos napisał(a):  Pogubiłam się? Już nie ma 3.5 za lead jak wcześniej niezależnie od tego czy ktoś ma coś na koncie czy nie ?
Jest dalej stawka 3,50 Smile Po prostu dodaliśmy kolejną - 1,50 PLN. Teraz każdy ma do wyboru 4 stawki przy każdym programie: 1,50, 3,50, 6,50 i 9,50 PLN. Ty jak dobrze pamiętam masz wyższe wszystkie bazowe stawi o 25 groszy Smile


(30-09-2014 07:44)suchy0001 napisał(a):  Skoro daje to widocznie może.Pół miliona? Myślę,że miesięcznie owszem ale x4. Smile poza tym widać kto daje jakie warunki partnerom.Tak do wiadomości nowy serwer juz jest Smile Ty karcz bierzesz z każdego smsa ponad 3 zł a TOP 1 ma po 38 zł dziennie wiec obrót znikomy Big Grin
Napisałem o tym ironicznie, a potraktowałeś to dosłownie... Nawet gdyby mieli ten obrót (co jest przecież możliwe i normalne), to ich porofit zwiększyłby się z 0 do... 5 groszy Smile I tu było sedno, którego nie zrozumiałeś, bowiem wciąż nieopłacalne. Ponadto nigdzie nie widzę, aby dawali 2.50 domyślnej stawki, także sugeruję skończyć bajkopisanie o konkurencji w naszym temacie. A jeśli masz indywidualną stawkę, to wiedz, że u nas też są i u nas na niektórych też wychodzimy na 0, ale na innych wciąż pozostaje nam profit.

Pominę, że rekord naszego Top1 to ponad 13 tys. PLN w 1 wieczór (dokładnie jakieś 3-4h) - ciekawe ile jest na eforsie... Każdy dzień jest inny.


Generalnie sugeruję zakończyć temat tego serwisu tutaj, bowiem mają oni tu swój własny dział, a ten skromny temat pozostawmy Użytkownikom do komunikacji z nami.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - lorkos - 30-09-2014 10:29

a jaka różnica między tą 1,5 a 3,5 ??


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - ddww - 30-09-2014 10:53

Stawka 3,50 - Użytkownik musi podać numer telefonu, na który przyjdzie kod, który musi wpisać na stronie - leada nalicza po samym zapisaniu się na subskrypcję, mogą występować opóźnienia w naliczaniu

Stawka 1,50 - Użytkownik musi podać numer telefonu, na który przyjdzie kod, który musi wpisać na stronie - leada nalicza po pierwszym i każdym kolejnym obciążeniu, mogą występować opóźnienia w naliczaniu

Skopiowane prosto z panelu HC. Swoją drogą jest literówka w tych opisach - "przydzie"


Odp: RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - suchy0001 - 30-09-2014 12:27

(30-09-2014 09:58)Karcz-Provider napisał(a):  
(30-09-2014 08:58)HardCoreSex napisał(a):  Karczu, ale ten film na prawdę mi leci po wpisaniu złego pinu :/
Wyświetla się komunikat że dziękujemy że jesteś z nami w HotAwards czy jakoś tak i wystarczy kliknąć play a content locker już nie wyskakuje tylko leci cały film.

Awaryjnie dodam że próbowałem na stawce (3.50zł) ale nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, sprawdźcie to.
Ok, zaraz zgłoszę programiście Smile

(30-09-2014 08:51)lorkos napisał(a):  Pogubiłam się? Już nie ma 3.5 za lead jak wcześniej niezależnie od tego czy ktoś ma coś na koncie czy nie ?
Jest dalej stawka 3,50 Smile Po prostu dodaliśmy kolejną - 1,50 PLN. Teraz każdy ma do wyboru 4 stawki przy każdym programie: 1,50, 3,50, 6,50 i 9,50 PLN. Ty jak dobrze pamiętam masz wyższe wszystkie bazowe stawi o 25 groszy Smile


(30-09-2014 07:44)suchy0001 napisał(a):  Skoro daje to widocznie może.Pół miliona? Myślę,że miesięcznie owszem ale x4. Smile poza tym widać kto daje jakie warunki partnerom.Tak do wiadomości nowy serwer juz jest Smile Ty karcz bierzesz z każdego smsa ponad 3 zł a TOP 1 ma po 38 zł dziennie wiec obrót znikomy Big Grin
Napisałem o tym ironicznie, a potraktowałeś to dosłownie... Nawet gdyby mieli ten obrót (co jest przecież możliwe i normalne), to ich porofit zwiększyłby się z 0 do... 5 groszy Smile I tu było sedno, którego nie zrozumiałeś, bowiem wciąż nieopłacalne. Ponadto nigdzie nie widzę, aby dawali 2.50 domyślnej stawki, także sugeruję skończyć bajkopisanie o konkurencji w naszym temacie. A jeśli masz indywidualną stawkę, to wiedz, że u nas też są i u nas na niektórych też wychodzimy na 0, ale na innych wciąż pozostaje nam profit.

Pominę, że rekord naszego Top1 to ponad 13 tys. PLN w 1 wieczór (dokładnie jakieś 3-4h) - ciekawe ile jest na eforsie... Każdy dzień jest inny.


Generalnie sugeruję zakończyć temat tego serwisu tutaj, bowiem mają oni tu swój własny dział, a ten skromny temat pozostawmy Użytkownikom do komunikacji z nami.
Nie skończę bo pleciesz bzdury.Domyślne stawki to 2,50 przy sub 6,15 oraz 7,50 przy sub 18,45.Teraz możemy skończyć

Tapatalk xperia z2


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 30-09-2014 13:32

Tak tak, nie tną i dopłacają do biznesu Smile A my pleciemy bzdury, bo po co im zysk, ważne abyście Wy byli zadowoleni!

-------
Kończąc temat, kilka ogłoszeń:

- Jeszcze dziś do Waszego Użytku oddamy 2 nowe Programy Partnerskie
- Już w tym tygodniu pierwszy program typu CPS - Cost Per Sale!
- Październik... to minimum 15 nowych programów!


A także... Nowe skórki do gatewaya, nowe programy CPS, nowe programy CPC ($ za same wejścia!) i kilka dodatkowych niespodzianek! Smile




RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - wojtalos44 - 30-09-2014 15:14

nom ciekawie się zapowiada Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Radek4921 - 30-09-2014 19:37

Chwilkę popromowałem i wpadł lead za 1,5 zł Big Grin

[Obrazek: e5f6faf4b4.jpg]

Kolejne obciążenie nastąpi w dniu rozsyłki jak rozumiem?


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 30-09-2014 20:11

Gratulacje! Teraz się modlić, żeby z suba się nie wypisał i generował ładny dochód pasywny Smile


PS. Programy, które włączymy jeszcze dziś, jeszcze przed północą to...

- Wygraj iPhone 6 Plus!

- Wygraj Samsung Galaxy S5!