Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce (/Temat-Lead-Network-Najlepsze-Programy-Partnerskie-w-Polsce-93563)



RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - gienus - 27-09-2014 14:50

Promował ktoś petycje w sprawie legalizacji? Konwertuje się to u was jakoś? Bo u mnie coś około 300UU i 0 leadów :c


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - unforgivable - 27-09-2014 15:21

@Karczu, uv lecą a ja czekam na akceptację gatewaya Tongue


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - kellylentz9 - 27-09-2014 15:24

(27-09-2014 14:50)gienus napisał(a):  Promował ktoś petycje w sprawie legalizacji? Konwertuje się to u was jakoś? Bo u mnie coś około 300UU i 0 leadów :c

Słabo coś z tą petycją Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - gienus - 27-09-2014 15:29

Słabo... Ja już nie wiem jaki program hotcash jest najlepszy na spam.. Może jakieś podpowiedzi? :>


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 27-09-2014 18:29

Zależy gdzie spamujesz... Np. na forum Minecrafta najlepiej konwertowałby program MineGift, a na forum sportowym program streamów - nie odwrotnie Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - unforgivable - 27-09-2014 20:17

A ja mam pytanie... dlaczego dzisiejszy TOP1 i ten TOP1 z Mistrzostw (z ostatnich 30 dni - ponad 30k) bo to ta sama jedna osoba, nie ma nigdzie na swojej stronie napisane jaki jest koszt smsa i korzysta z gatewaya bez widocznosci ceny sms? Smile a @Karczu sam napisałeś, że jest to wymagane? Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - fernandos901 - 27-09-2014 20:46

kiedy podniesiecie stawki?


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 28-09-2014 00:13

unforgivable, koszt na gatewayu ma ukryty, a ale ma go w stopce (przynajmniej tak było ostatnio jak sprawdzałem, a strony z wyłaczonym kosztem na gatewayu sprawdzam dość skrupulatnie). Przed chwilą sprawdziłem dla pewności i koszt wciąż tam jest Smile Jeśli znalazłeś jakąs stronę z gatewayem bez kosztu, ślij PW z linkiem/screenem.

fernandos901, a mieliśmy podnosić któreś? Big Grin


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - roko1992 - 28-09-2014 12:07

Co zrobić aby w stramie nie było podwójnego filmu?filmik dodaje z youtube,proszę o pomoc


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - HardCoreSex - 29-09-2014 15:54

Lol, Karczu... Wasz VideoWay da się odblokować nawet po wpisaniu złego pinu :/