Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce (/Temat-Lead-Network-Najlepsze-Programy-Partnerskie-w-Polsce-93563)



RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - karolek22210 - 21-09-2014 20:29

Jest taka możliwość np, że jak puszczę dzisiaj i napisze na email, a np po 2h wpadnie mi 20 zł jeszcze to można to dodać do tej sumy i zrobić 1 przelew czy muszę uzbierać ten limit 50 zł i dopiero 2 przelew ?


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 21-09-2014 20:31

Najlepiej uzbierać ile potrzeba i zlecić raz a dobrze Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - karolek22210 - 21-09-2014 20:35

Czyli nie można np. dodać do istniejącej już transakcji pieniędzy ??

Ostatnie pytanie mam takie co robi Użytkownik w TOP 15 gdzie jest na 1 miejscu, że tyle kasy w miesiąc uzbierał ? Widziałem, że coś testuje itp. i ma nam to być udostępnione za parę dni, ale można coś więcej zdradzić czy nie ?


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 21-09-2014 20:54

Dodać nie można. Jedynie mogę poprzednią wypłatę zwrócić na konto aby zlecić nową, ale wówczas jeśli ktoś tak planuje, to zlecanie tej pierwszej nie ma sensu Smile

Na czym zarabia Top1 jeśli chodzi o niszę powiedzieć nie mogę (dla informacji Użytkowników forum: ponad 30K PLN w około 7 dni) - a zarabia on na nowej funkcjonalności "Gateway", która jest już dostępna w zakładce "Dla Webmastera" Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - karolek22210 - 21-09-2014 21:13

No pomysł musi mieć i to całkiem dobry, bo ciężko to "legalnie" zrobić tak, żeby aż taka ilość osób wysyłała smsy, bo to musi ich być tysiące.
Najwyżej, że już pracował nad czymś gdzie sporo ludzi mu wchodzi na strony i tyle, że teraz dodał Gateway, ale to raczej szybko się mu skończy jak każdy odblokuje chyba, że ma sporo pomysłówSmile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 21-09-2014 23:32

Ogólnie leadów miał sporo, łatwo podzielić kwotę przez 9,50 PLN Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - domin_dz - 22-09-2014 10:19

Takie kokosy, że Karczu pewnie nie będzie miał tego jak wypłacić dopóki nie dostanie hajsu od Cashbilla Big Grin


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - RedZZueR - 22-09-2014 13:48

Hm strona nie działa
Edit: Już działa


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - wojtalos44 - 22-09-2014 13:49

a jak konwersja z petycjami ktoś to promuje może ??


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - MaciekZKS - 22-09-2014 15:22

Widziałem, że niektóre osoby wrzucają to na aska... Pewnie sporo gimbów się nabierze, bo strona jest baardzo wiarygodna Wink

Gateway przetestowany, jak na razie jest super! Dobrą metodę obrałem, tak myślę Smile Na 3 wejścia 1 lead na razie Big Grin Trzeba będzie przez weekend coś pomyśleć więcej Wink