Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce (/Temat-Lead-Network-Najlepsze-Programy-Partnerskie-w-Polsce-93563)



RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Lukasz149 - 15-09-2014 11:05

(15-09-2014 10:57)bec2 napisał(a):  
(15-09-2014 10:39)Lukasz149 napisał(a):  [Obrazek: 68.jpg]

Ostatnio praktycznie przy każdym wejściu pojawia mi się ta blokada (dotyczy to też innych serwisów). Skanowałem komputer i nic nie wykryło. Macie jakieś pomysły jak się tego pozbyć?

uzywasz pewnie tora albo proxy?

Właśnie nie :/ Bez proxy i tora, normalne połączenie. Mam ten problem gdzieś od 5 dni :/


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - domin_dz - 15-09-2014 11:18

Cloudflare zapewne zablokowało jego IP.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 15-09-2014 12:09

(14-09-2014 22:48)milosz998 napisał(a):  Hahah przecież tutaj prawie każdy łamie prawo. Wyobraźcie sobie np program z filmami, wy to wrzucacie że niby film jest, a tak naprawdę go nie ma, przecież to jest oszustwo jakich mało. 90% userów łamie prawo.
Chciałbym zaznaczyć, że u nas w programie video faktycznie udostępniacie filmy, w programike plików faktycznie udostępniacie wrzucone przez Was pliki itd... Smile

(15-09-2014 07:59)Liromir napisał(a):  Karczu, co z moja wyplata express ktora powinna byc w zeszly czwartek? Trzeba wysylac rachunki na maila?
Jeśli możesz to luknij na ostatniego newsa na HotCash.pl - Twoja wypłata wyjdzie jutro lub w środę bez prowizji.

(15-09-2014 10:39)Lukasz149 napisał(a):  [Obrazek: 68.jpg]

Ostatnio praktycznie przy każdym wejściu pojawia mi się ta blokada (dotyczy to też innych serwisów). Skanowałem komputer i nic nie wykryło. Macie jakieś pomysły jak się tego pozbyć?
Podeślij mi swoje IP Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - milosz998 - 15-09-2014 14:22

(15-09-2014 12:09)Karcz-Provider napisał(a):  
(14-09-2014 22:48)milosz998 napisał(a):  Hahah przecież tutaj prawie każdy łamie prawo. Wyobraźcie sobie np program z filmami, wy to wrzucacie że niby film jest, a tak naprawdę go nie ma, przecież to jest oszustwo jakich mało. 90% userów łamie prawo.
Chciałbym zaznaczyć, że u nas w programie video faktycznie udostępniacie filmy, w programike plików faktycznie udostępniacie wrzucone przez Was pliki itd... Smile

No to w takim razie, jeszcze gorzej dla nas Big Grin Bo to my odpowiadamy za to co tam wrzucilismy Big Grin


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - bolo9797 - 15-09-2014 14:31

(15-09-2014 14:22)milosz998 napisał(a):  
(15-09-2014 12:09)Karcz-Provider napisał(a):  
(14-09-2014 22:48)milosz998 napisał(a):  Hahah przecież tutaj prawie każdy łamie prawo. Wyobraźcie sobie np program z filmami, wy to wrzucacie że niby film jest, a tak naprawdę go nie ma, przecież to jest oszustwo jakich mało. 90% userów łamie prawo.
Chciałbym zaznaczyć, że u nas w programie video faktycznie udostępniacie filmy, w programike plików faktycznie udostępniacie wrzucone przez Was pliki itd... Smile

No to w takim razie, jeszcze gorzej dla nas Big Grin Bo to my odpowiadamy za to co tam wrzucilismy Big Grin
Ktos Cie zmusza do wkladania tam wirusow?


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 15-09-2014 15:17

(15-09-2014 14:22)milosz998 napisał(a):  
(15-09-2014 12:09)Karcz-Provider napisał(a):  
(14-09-2014 22:48)milosz998 napisał(a):  Hahah przecież tutaj prawie każdy łamie prawo. Wyobraźcie sobie np program z filmami, wy to wrzucacie że niby film jest, a tak naprawdę go nie ma, przecież to jest oszustwo jakich mało. 90% userów łamie prawo.
Chciałbym zaznaczyć, że u nas w programie video faktycznie udostępniacie filmy, w programike plików faktycznie udostępniacie wrzucone przez Was pliki itd... Smile

No to w takim razie, jeszcze gorzej dla nas Big Grin Bo to my odpowiadamy za to co tam wrzucilismy Big Grin

Nie do końca. Użytkownik i tak zapisuje się do naszej usługi, a fakt, że dodatkowo dostaje plik/video wpływa tylko na to, że nasza usługa staje się realna.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - bec2 - 15-09-2014 15:31

karczu sprawdzaj pw Tongue


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - milosz998 - 15-09-2014 17:06

eee co wy gadacie Tongue

Jeśli wrzucamy tam film to jeszcze bardziej ryzykujemy, bo jak wiem udostępnianie pirackich kopii filmów nie jest do końca legalne. Tak jak wpadł chociażby ten ziomek z Andrychowa, który udostępniał stream KSW. Jeśli nie ma tam nic, to uważam że ryzyko jest mniejsze, ale wtedy to jest wprowadzanie w błąd dla jakiejś tam korzyści, a więc łamiemy prawo.

Karczu posyłam Ci PW. Odpiszesz?

Tak nawiasem

Przepraszamy, ale w związku z duża ilością sygnałów o oszustwach związanych z domeną (podpiszpetycje.pl) jesteśmy zmuszeni zablokować możliwość tworzenia skrótów z nią.

skroc.pl
szort.pl też nie dopuszcza Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 15-09-2014 18:07

(15-09-2014 17:06)milosz998 napisał(a):  eee co wy gadacie Tongue

Jeśli wrzucamy tam film to jeszcze bardziej ryzykujemy, bo jak wiem udostępnianie pirackich kopii filmów nie jest do końca legalne. Tak jak wpadł chociażby ten ziomek z Andrychowa, który udostępniał stream KSW. Jeśli nie ma tam nic, to uważam że ryzyko jest mniejsze, ale wtedy to jest wprowadzanie w błąd dla jakiejś tam korzyści, a więc łamiemy prawo.
U nas nie uploaduje się filmów, a embeduje z YouTube Smile Także wszelkie roszczenia do YouTube. Tam film pada, to u nas też.


(15-09-2014 17:06)milosz998 napisał(a):  Karczu posyłam Ci PW. Odpiszesz?
Tak, powoli ogarniam PW Smile


(15-09-2014 17:06)milosz998 napisał(a):  Tak nawiasem

Przepraszamy, ale w związku z duża ilością sygnałów o oszustwach związanych z domeną (podpiszpetycje.pl) jesteśmy zmuszeni zablokować możliwość tworzenia skrótów z nią.

skroc.pl
szort.pl też nie dopuszcza Smile
Będziemy się chyba przymierzać do własnej skracarki od Karcz - Provider Wink


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 15-09-2014 21:30

Na dobre zakończenie tego owocnego dnia... Nowy program! Tematyka typowo kobieca (chociaż mamy XXI wiek, także...Wink), zapraszamy do jego promocji! 

http://hotawards.pl/wygraj-kosmetyki/ 



Po więcej zapraszamy na nasz fanpage: https://www.facebook.com/hotcashpl Wink