Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce (/Temat-Lead-Network-Najlepsze-Programy-Partnerskie-w-Polsce-93563)



RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 11-09-2014 18:39

(11-09-2014 16:40)karolek22210 napisał(a):  Mam takie pytanko Big Grin

Jak rozliczacie się z zarobionych pieniędzy ??
Aktualnie nie pracuje tylko się uczę ostatni rok i jak mam się rozliczyć np. z minimalnej wypłaty 50 zł ??

Kolejne pytanie:
Ktoś wyślę sms 3.5 zł dostanę itp. Na stronie piszę, że będzie ten ktoś kto wyśle smsy dostawał je 3 w ciągu tygodnia. Czy dostaję jeszcze od odebranych smsów jakieś pieniądze ??

Co do rozliczania, to wystarczy tą kwotę wrzucić do PITa, ewentualnie uzbierać większą kwotę i podpisać z nami umowę o dzieło.

Co do stawki 3.50, to jest to subskrypcja i pieniądze za leada są naliczane tylko raz, jednak nawet wtedy, kiedy kogoś nie obciąży i wypisze się on po jakimś czasie z suba bez żadnego obciążenia (a jeśli kogoś obciąży, to my za to mamy tylko 2.50 PLN). Także nie tracicie, narazie to my jesteśmy na minus z subskrypcjami Wink


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - LikeIt - 11-09-2014 18:43

Te top15 na stronie to na pewno dobrze działa? Nikt z użytkowników nie zarabia nawet dniówki +100zł? Big Grin


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 11-09-2014 20:39

Top1 ma ponad 300 zł Wink


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - DaviD1997PL - 12-09-2014 18:24

Karczu i już po raz drugi pobraliście mi prowizję przy wypłacie Express mimo, że powinienem mieć 0 % prowizję przy wypłacie Express (nagroda za wygranie konkursu na forum.lockerz) mam nadzieję, że dodacie mi do salda to 33 zł, które zostało zabrane z mojej ostatniej wypłaty 660 zł, tak jak to było poprzednio ;D


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 13-09-2014 02:46

Jutro sprawdzę to i jeśli faktycznie była taka sytuacja to dodamy do bilansu co trzeba Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - bec2 - 13-09-2014 15:14

karczu mam konto ze starego hotcasha jeszcze, wisza tam 2 dyszki, da rade przeniesc na obecne? Tongue


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - milosz998 - 13-09-2014 16:07

@Karcz-Provider

Jak wygląda pomoc tego "Account managera". Podpowiada coś jak zdobyć pierwsze leady czy to taka ogólna pomoc?


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 13-09-2014 18:56

(13-09-2014 15:14)bec2 napisał(a):  karczu mam konto ze starego hotcasha jeszcze, wisza tam 2 dyszki, da rade przeniesc na obecne? Tongue
Napisz nam na maila lub PW oba loginy Smile

(13-09-2014 16:07)milosz998 napisał(a):  Jak wygląda pomoc tego "Account managera". Podpowiada coś jak zdobyć pierwsze leady czy to taka ogólna pomoc?
Bardziej ogólna, jednak jeżeli zadałbyś w miarę konkretne pytanie, to na pewno postara się odpowiedzieć.


UWAGA!

W związku z kradzieżą telefonu komórkowego, część przelewów będzie realizowana z opóźnieniem (każdy dzień opóźnienia to -5% prowizji) z powodu konieczności sms'owej autoryzacji przelewów w obu naszych bankach. Sytuacja wróci do normy w okolicach wtorku-środy!




RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - bec2 - 13-09-2014 19:04

napisale w zakladce kontakt na hc, bo skrzynka pelna Idea


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 13-09-2014 20:14

Skrzynka opróżniona Smile