Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce (/Temat-Lead-Network-Najlepsze-Programy-Partnerskie-w-Polsce-93563)



RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Nju - 30-08-2014 07:43

del


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - lorkos - 30-08-2014 08:40

[Obrazek: 0af458aea9e92dd9med.jpg]
Dzisiejsza na konkurs ale nie wiem czy jest sens wstawiac screeny.2 dni temu powinnam dostac obiecany zwrot niepoprawnie pobranych pieniedzy ( pobrano 63 zl prowizji zamiast 21 ) a wciaz go nie mam .
Dlaczego nie dotrzymujecie wlasnych zasad konkursu ?


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - rozekrr - 30-08-2014 10:29

Wczoraj miałem identyczną sytuację ze screena jak Ty Big Grin


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 30-08-2014 10:31

lorkos, dziś będziesz mieć doliczone - mam to zapisane Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - tomswi - 30-08-2014 13:53

Karcz dałoby się mi podnieść stawkę za leada? Od trzech dni utrzymuję się na dobry poziomie Smile
Chodzi głównie o subskrypcje. Nick ten sam co forum Big Grin


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 30-08-2014 19:33

Odezwij się około połowy przyszłego tygodnia, wówczas Twoja zyskowność powinna wzrosnąć, bo narazie nie jest jeszcze zbyt wysoka ze względuna to, że krótko na subach u nas zarabiasz Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Kerak - 31-08-2014 01:52

Lel (KARCZU czekam na pm'ke na mejk kesz od 3 dni...)

[Obrazek: rmswb7.jpg]


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - DaviD1997PL - 31-08-2014 09:28

Karczu i jak z tą stopką w programie "File-Share365", dacie rade ją troszkę obniżyć i zmniejszyć ?


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 31-08-2014 17:16

Zmniejszyć tekstu nie mogę (info o kosztach musi być wielkości nie mniejszej niż 60% wielkości instrukcji), natomiast nieco go obniżyłem Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - notentego - 31-08-2014 21:49

David, iframe Tongue