Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce (/Temat-Lead-Network-Najlepsze-Programy-Partnerskie-w-Polsce-93563)



RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - suchy0001 - 22-08-2014 10:37

(22-08-2014 09:25)Assasinoo napisał(a):  
(22-08-2014 01:26)Kickster napisał(a):  każdego kto promuje uslugi subskrybcyjne powinno się zamknąć w pizdu xD

Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale promowanie takich stron jak shorte czy shink to też promowanie usług subskrypcyjnych Big Grin Bo te strony nie zarabiają na tym, że ktoś kliknie skip ad, tylko na tym, że ktoś się nabierze na program download.

Lub w wersji mobilnej "antywirus na Twojego androida !!!"


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - HardCoreSex - 22-08-2014 11:46

Okeej. Przenoszę się z Freebiza na HotCasha, będzie oczywiście recenzja obu serwisów, zobaczymy gdzie lepiej.

Pozdrawiam !

Ponawiam swoje pytanie na które nie dostałem odpowiedzi:
Cytat:Nie chcę być niemiły, ale po co trzeba podawać mail przy pobieraniu? Dodatkowe utrudnianie życia zmniejsza konwersje :V

I znalazłem jeszcze błąd, po podaniu wartości liczby pobrań równej "0" wyświetla się komunikat:
[Obrazek: 130326ca50.png]

Bardzo proszę o poprawienie tego błędu !


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - kasiak - 22-08-2014 13:08

Wchodzę sobie tutaj ładnie w podglądacza a tu avast blokuje... trzeba to zmienić Karczu...


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - notentego - 22-08-2014 13:22

Kasiak zarobiłem na ciebie juz te 50zl? Big Grin


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - kasiak - 22-08-2014 13:50

(22-08-2014 13:22)notentego napisał(a):  Kasiak zarobiłem na ciebie juz te 50zl? Big Grin
Gdybyś zarobił to bym tu nie pisał, że avast blokuje ! Big Grin brakuje mi dosłownie paru gr Sad facepalm


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - piciaszek - 22-08-2014 14:33

Szykują się dziś całkiem fajne wieczorne łowy.. Wink
[Obrazek: hotcas.jpg]


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Lukasz149 - 22-08-2014 14:44

[Obrazek: 260.jpg]

Dobry dzień dziś Big Grin


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - JustinTime - 22-08-2014 14:56

Ja jeszcze przeszedłem bariery pierwszego leada na tym serwisie Big Grin


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Radi98 - 22-08-2014 15:20

Witam mam pytanie jeśli jutro wypłacę czyli w sobotę wypłatę super expresową to będę miał kasę już w niedziele?


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - lebshot - 22-08-2014 15:31

(22-08-2014 15:20)Radi98 napisał(a):  Witam mam pytanie jeśli jutro wypłacę czyli w sobotę wypłatę super expresową to będę miał kasę już w niedziele?

Jeśli masz w tym samym banku co Karczu to myślę że tak, a jeśli w innym to dopiero w poniedziałek bo przelewy są księgowane w dni robocze tygodnia tylko. Karczu ma BZWBK z tego co patrze po moich przelewachBig Grin