Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce (/Temat-Lead-Network-Najlepsze-Programy-Partnerskie-w-Polsce-93563)



RE: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - subas - 29-08-2017 10:02

(28-08-2017 21:13)AnnaKa napisał(a):  @[subas] Reklamodawca spóznia się z raportem, my jako sieć nie mamy na to wpływu.
Nie możecie sie upomnieć? He he...


RE: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Cromiell - 02-09-2017 22:11

Pytanie c.d programu "Move Your Eggs" - u mnie strona się nie wyświetla/nie przenosi na LP lub instalację - jednym słowem kicha. Można prosić o jakieś wyjaśnienie sytuacji?


RE: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - ELdollaro - 03-09-2017 18:38

(02-09-2017 22:11)Cromiell napisał(a):  Pytanie c.d programu "Move Your Eggs" - u mnie strona się nie wyświetla/nie przenosi na LP lub instalację - jednym słowem kicha. Można prosić o jakieś wyjaśnienie sytuacji?

Mi się udało zainstalować tą grę ale po jej otworzeniu trzeba podać nr tel żeby zapisać się do suba Xpokerface


RE: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Cromiell - 03-09-2017 20:54

No to genialnie... Może niech @AnnaKa się wypowie co do tego programu. Bo jeśli chodzi o mnie to w ogóle mi ta oferta nie działa (błędne przekierowanie lub wysypuje się kod).


RE: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - AnnaKa - 04-09-2017 13:56

Ogólnie rzecz ujmując reklamodawca sam przekierował ofertę. Ponadto przekierowanie jest tylko na desktopie. Przypominam, że to kampania mobilna. Niemniej do wyjaśnienia ze strony reklamodawcy dlaczego przekierował kampanię wstrzymuję ją i będzie ona niewidoczna.


RE: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - $Kamil$ - 26-03-2019 18:32

Jest u was możliwość podpisania umowa o dzieło?


RE: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 28-03-2019 09:07

$Kamil$ niestety nie a możliwości podpisania z nami umowy o dzieło.