Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce (/Temat-Lead-Network-Najlepsze-Programy-Partnerskie-w-Polsce-93563)



RE: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Szalony - 12-07-2017 18:01

Nadal to samo ; ))


RE: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Czaq - 13-07-2017 10:17

Czyli trzeba czekać. Szkoda bo mam naprawdę konkretny ruch.


RE: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Arrko - 13-07-2017 10:47

może tylko na Gmail przychodzi Tongue


RE: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - milosz998 - 13-07-2017 11:17

Jeśli tylko na gmail to i tak bez sensu. Zresztą sprawdzałem i raz śmiga raz nie.


RE: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - AnnaKa - 13-07-2017 12:55

Tak jak pisaliśmy, my nie mamy wglądu w tą ofertę i za nią odpowiada reklamodawca. Nadal czekamy aż się poprawi bądź będziemy wiedzieć co jest przyczyną, że tak się dzieje.


RE: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - shf - 20-07-2017 02:23

AnnaKa -> jak promuję np. orlen voucher to skąd mam wiedzieć, czy ktoś zrobił konto ? Gdzie mam wgląd do tego czy jest zatwierdzony lead czy nie ? Wiem, że to macie w panelu admina nick -> godzina -> ip -> i skad wpadl lead i czy zatwierdony czy nie, a ja jako zwykly usert to jak mam to sprawdzić ? :/


RE: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - AnnaKa - 20-07-2017 04:54

@[shf] każdy ma coś takiego jak lista leadów w głównym kokpicie. Musisz tylko wybrać odpowiednią zakładke. Jeżeli masz środki w () oznacza to, że lead jest oczekujący na akceptację.


RE: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - shf - 20-07-2017 10:15

Okej, dzieki za odp Wink


RE: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - AnnaKa - 20-07-2017 10:23

Nie ma za co, polecam się na przyszłość Smile


RE: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - wysoki01 - 15-08-2017 22:17

A czym maskujecie linki na facebooku?
Bo ja próbowałem różnymi skracaczami, to facebook uważa to za spam.
Wykupiłem nawet dwie domeny i zrobiłem najpierw przekierowanie przez jedną, a później przez dwie.
Efekt ten sam smutny
Ktoś ma jakiś pomysł?