Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce (/Temat-Lead-Network-Najlepsze-Programy-Partnerskie-w-Polsce-93563)



RE: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - AnnaKa - 25-01-2017 01:24

Cieszę się bardzo i służę pomocą!
Przypominam, jeżeli ktoś chciałby spróbować sił niech się do mnie odezwie na gg bądź tutaj na PW


RE: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - milosz998 - 12-05-2017 10:31

http://screenshooter.net/102862094/aenwvxg


Czy to oznacza że mam tyle uzbierane na koncie?

Bo w statach mam że zarobiłem 10 zł (dostałem od was w ramach długiej współpracy) a nad tym "dziś zarobiłeś 12 zł"


RE: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - AnnaKa - 13-05-2017 11:58

Zarobione masz 26.3 PLN z tym, że 2 PLN masz oczekujące na akceptację więc w tym przypadku masz 24.3 PLN pewne do wypłaty. Przypuszczam, że to jest program z Voucherami dlatego jest oczekujące ponieważ reklamodawca sprawdza ruch. Jeżeli nie był to fraud zostanie doliczone do Twojego konta i będziesz miał w pełni dostępne 26.3 PLN.


RE: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - evra - 30-05-2017 19:12

Dlaczego nie odpisujecie na emaile?


RE: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - AnnaKa - 14-06-2017 20:05

@[evra] Który konkretnie mail?


RE: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - agacia-rx7 - 09-07-2017 12:54

Witajcie. W związku, że jest to mój pierwszy post na ZC, to chciałabym się przywitać Smile Nazywam się Agata, mam 25 lat, w sieciach afiliacyjnych działam od września 2016 roku. Od 2012 roku prowadzę własną sieć portali ogłoszeniowych, mam spore zaplecze, które wykorzystuje podczas promocji programów afiliacyjnych. Na LeadNetwork trafiłam właśnie z forum ZC, po zapoznaniu się z ofertą postanowiłam się zarejestrować. I nie żałuję ani trochę. Miła ekipa partnerów, administracja bardzo sympatyczna i zawsze można na nich liczyć no i co najważniejsze programy dostosowane tak na prawdę do każdego użytkownika. Chętnych zapraszam do zapraszania mnie do znajomych i życze wszystkim udanych zarobków Smile))


RE: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - milosz998 - 09-07-2017 13:01

Programy ALLEGRO, BIEDRONKA są zepsute.

Po wpisaniu danych (początkowych typu Imię, Naziwsko, mail) nie da się przejść dalej. Sprawdziłem na 2 kompach i kilku przeglądarkach. W polu mail od razu po wpisaniu maila pojawia się jakiś wykrzyknik, jakiekolwiek maila by tam nie wpisać.


RE: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Szalony - 09-07-2017 18:22

Chciałem przetestować program Biedronka i jestem pewien że ktoś sie zarejestrował (podał dane) a leada nie dostałem: ) i to nie były fraudy z mojej strony... dziwne.


RE: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Arrko - 09-07-2017 18:35

podobno dziś jest jakas awaria tego ? czy coś Angry


RE: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Szalony - 09-07-2017 23:56

no to ładnie.. z 5 leadów poszło sie ebac...