Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce (/Temat-Lead-Network-Najlepsze-Programy-Partnerskie-w-Polsce-93563)



RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 15-08-2014 15:24

(15-08-2014 12:39)notentego napisał(a):  Spróbowałem tylko raz z subami, efekt w 2 sekundy:

[Obrazek: D3KG8zb.png]

Może tak źle nie będzie hehe ;D
Gratulacje! Wink


(15-08-2014 12:56)HardCoreSex napisał(a):  Czyli jest możliwość zawyżenia stawek? A jakie są wymogi?

Cytat:Dopiero po obciążeniu dodaje lead'a, sprawdziłem przed chwilą.

Jeszcze ciekawi mnie opinia tego użytkownika, testował ktoś jeszcze?
Po prostu zacząć generować leady... My mamy dokładny wgląd do tego czy dany user nam generuje zysk i można mu podnieść stawkę, czy wciąż nam generuje straty (bowiem płacimy 3.50 nawet jeśli usera nie obciąży, a jeśli go obciąży, to i tak tylko na 2.50). Jest natmiast kilka zabezpieczeń przed frauderami (jakie dokładnie - nie zdradzimy), m.in. blokada na IP - z jednego można wykonać tylko 1 leada, aby ktoś nie nabijał sobie codziennie fraudów Smile


(15-08-2014 13:45)domin_dz napisał(a):  Karczu, mogę stworzyć własny program na własnej za pomocą iframe (pozmieniam kilka elementów) i dać ci go do weryfikacji?
Tak, jak najbardziej!


(15-08-2014 14:20)bec2 napisał(a):  cos te suby nie trybia, wszedlem na fbpodgladacza i kaze mi wysylac sms na linku z subem Tongue
Być może wcześniej wszedłeś na któryś z linków z sms premium. Jak ktoś wejdzie w taki link to później zapisuje mu się to w cookiesach. jest tak dlatego, aby np. po odświeżeniu lub ponownym wejściu bezpośrednio na domenę (już bez czyjegoś refa w nim) wciąż pamiętało czyj on był i zaliczyło jemu leada, a nie nikomu - działamy uczciwie i fair wobec Użytkowników Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - domin_dz - 15-08-2014 15:27

To po weekendzie ci go prześle na maila.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Takeo - 15-08-2014 18:24

Czy z 1 subskrybcji dostajemy automatycznie dochód co tydzień ?


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 15-08-2014 18:26

Nie, natomiast dostajecie wynagrodzenie wyższe niż obciązenie, nawet gdzy tego obciążenia nie ma.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Assasinoo - 15-08-2014 18:29

Trochę słabo to widzę, płacicie 3,5 zł nawet jeśli ktoś będzie miał 0 zł na koncie i nic nie zarobicie? Powodzenia jedynie mogę życzyć Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Takeo - 15-08-2014 18:38

Czemu video sie spsuło ? nie odtwarza sie okreslona ilosc sekund filmu zanim sie otworzy informacja zeby wyslac sms, tylko odrazu wyskakuje po nacisnieciu play Sad mam real content i to mi by bardzo pomoglo


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 15-08-2014 18:59

(15-08-2014 18:29)Assasinoo napisał(a):  Trochę słabo to widzę, płacicie 3,5 zł nawet jeśli ktoś będzie miał 0 zł na koncie i nic nie zarobicie? Powodzenia jedynie mogę życzyć Smile
Na subach zawsze przez pierwszych kilka miesięcy się dopłaca. Grunt by ludzie się nie wypisywali z suba, nawet jak w danym momencie nie mają nic na koncie. Natomiast ciągle wdrażamy nowe zabezpieczenia przeciwko ewentualnym frauderom Smile

(15-08-2014 18:38)Takeo napisał(a):  Czemu video sie spsuło ? nie odtwarza sie okreslona ilosc sekund filmu zanim sie otworzy informacja zeby wyslac sms, tylko odrazu wyskakuje po nacisnieciu play Sad mam real content i to mi by bardzo pomoglo
Dziś nie ma programisty, także jutro zbadamy temacik.


Za chwilę publikuję info o konkursie, Userzy HotCash.pl mogą już je sprawdzić logując się na swoje konto HotCash.pl!




HotCash.pl w ostatnim czasie nie zwalnia, w związku z tym mamy dla Was mały konkurs!


Na czym polega konkurs?

Konkurs polega na nieskromnym pochwaleniu się swoją dzisiejszą konwersją! 
 
Osoba, która opublikuje screena (ten temat + mile widziana galeria!), na którym ma najwyższą konwersję spośród wszystkich Użytkowników danego dnia, wygrywa jedną z nagród!

 
Jakie są nagrody?

Zwycięzca może sobie wybrać jedną z poniższych nagród:

* Stawka +25 groszy na cały następny tydzień! 
* Wypłata Express bez żadnej prowizji! 
* Wypłata Super Express tylko z 5% prowizji! 
 
 
Konkurs trwa od dzisiaj (już możecie zacząć chwalić się screenami!) do końca sierpnia!
 
Zapraszamy do zabawy!
 



RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - rkac1997 - 15-08-2014 21:03

(15-08-2014 18:59)Karcz-Provider napisał(a):  
(15-08-2014 18:29)Assasinoo napisał(a):  Trochę słabo to widzę, płacicie 3,5 zł nawet jeśli ktoś będzie miał 0 zł na koncie i nic nie zarobicie? Powodzenia jedynie mogę życzyć Smile
Na subach zawsze przez pierwszych kilka miesięcy się dopłaca. Grunt by ludzie się nie wypisywali z suba, nawet jak w danym momencie nie mają nic na koncie. Natomiast ciągle wdrażamy nowe zabezpieczenia przeciwko ewentualnym frauderom Smile

(15-08-2014 18:38)Takeo napisał(a):  Czemu video sie spsuło ? nie odtwarza sie okreslona ilosc sekund filmu zanim sie otworzy informacja zeby wyslac sms, tylko odrazu wyskakuje po nacisnieciu play Sad mam real content i to mi by bardzo pomoglo
Dziś nie ma programisty, także jutro zbadamy temacik.


Za chwilę publikuję info o konkursie, Userzy HotCash.pl mogą już je sprawdzić logując się na swoje konto HotCash.pl!




HotCash.pl w ostatnim czasie nie zwalnia, w związku z tym mamy dla Was mały konkurs!


Na czym polega konkurs?

Konkurs polega na nieskromnym pochwaleniu się swoją dzisiejszą konwersją! 
 
Osoba, która opublikuje screena (ten temat + mile widziana galeria!), na którym ma najwyższą konwersję spośród wszystkich Użytkowników danego dnia, wygrywa jedną z nagród!

 
Jakie są nagrody?

Zwycięzca może sobie wybrać jedną z poniższych nagród:

* Stawka +25 groszy na cały następny tydzień! 
* Wypłata Express bez żadnej prowizji! 
* Wypłata Super Express tylko z 5% prowizji! 
 
 
Konkurs trwa od dzisiaj (już możecie zacząć chwalić się screenami!) do końca sierpnia!
 
Zapraszamy do zabawy!
 

Czy nagrody w postaci mniejszych prowizji wypłat expres i superexpres są jednorazowe czy dożywotnio?


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Assasinoo - 15-08-2014 21:17

Jednorazowo Big Grin


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 15-08-2014 21:38

Jednorazowo, z tym iż należy pamiętać - rozdajemy je codziennie! Wink