Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce (/Temat-Lead-Network-Najlepsze-Programy-Partnerskie-w-Polsce-93563)



RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 08-05-2016 21:14

Jeśli chodzi o oferty to sprawdzimy co i jak, a szpieg będzie przetłumaczony jutro.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - szpilmen - 08-05-2016 21:23

Widzę że mój szpieg v9 robi furorę Big Grin hah


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Better_Faster - 08-05-2016 21:29

@[Leaders], dostanę odpowiedź na moją PW Wink?


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Kuczii - 09-05-2016 18:37

@Leaders Zarejestrowałem się na waszym portalu i potwierdziłem link w e-mailu. Podczas próby logowania wyskakuje komunikat że moje konto nie jest aktywne. Co robić? Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - $Kamil$ - 09-05-2016 19:30

(09-05-2016 18:37)Kuczii napisał(a):  @Leaders Zarejestrowałem się na waszym portalu i potwierdziłem link w e-mailu. Podczas próby logowania wyskakuje komunikat że moje konto nie jest aktywne. Co robić? Smile

Może teraz wprowadzili że nowych użytkowników muszą zatwierdzić ręcznie


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 09-05-2016 19:55

Będzie to wszystko poprawione jeszcze dzisiaj, tak, żeby aktywacja działała.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - matevos - 14-05-2016 00:51

Witam, dla każdego programu mam napisane takie same stawki. Myślę, że chyba tak nie powinno być.

[Obrazek: ZKDn3jb.png]


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - $Kamil$ - 14-05-2016 08:16

(14-05-2016 00:51)matevos napisał(a):  Witam, dla każdego programu mam napisane takie same stawki. Myślę, że chyba tak nie powinno być.

[Obrazek: ZKDn3jb.png]

Ta powinno być Smile
"Witajcie!

Z radością informujemy, że dzisiaj wpadły Wam zaległe odnowienia, z którymi nasz provider miał problemy ostatnimi czasy. Jednocześnie mamy dla Was niespodziankę! Do końca miesiąca zostały podniesione niższe stawki SMS MT do poziomu wyższych przy niezmiennej cenie usługi.

Zapraszamy do promocji!

Buziaki,
Wasz Mirek Wink"


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - matevos - 14-05-2016 08:52

Ok, dzięki Smile Natomiast nie działa link do regulaminu w ofertach http://hotprizes.pl/regulamin/


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 14-05-2016 15:10

Już powinien działać, chwilowy błąd Smile