Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce (/Temat-Lead-Network-Najlepsze-Programy-Partnerskie-w-Polsce-93563)



RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Dante_/ - 27-02-2016 17:27

U mnie coś koło 4% odnawia ...


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Wilson - 27-02-2016 17:30

to sie nie oplaca bierz sie za premium albo suby


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Dante_/ - 27-02-2016 17:44

No właśnie z subami normalnie bez odnowień jak jest tzn, wystarczy że osoba się zapiszę i nie wypisze i dostaje hajs czy musi się zarejestrować i pobrać jej hajs ?


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Wilson - 27-02-2016 18:11

Leadmore zlicza puste Smile zapisze się a nie ma hajsu ale Ty dostaniesz Big Grin wiadomo ciecia są, ale konwersja jak się postarasz to śmialo 5% Smile na hotcashu nie wiem :/


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Dante_/ - 27-02-2016 18:24

Na HC jest dobrze, bo są dobre skracacze, a jak ja robiłem kiedyś na LM i własną domenę i przekierowanie do programu to i tak FB wykrywał. A tutaj jest dobrze tylko no słabo z tym zaliczaniem leadów, no bo dzisiaj 12 rejestracji, a 0 leadów :/


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - prololex - 27-02-2016 19:20

Stawka 12,50 czy mi się wydaje? Huh


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Dante_/ - 27-02-2016 19:31

@[prololex] Tak, ale co z tym jeżeli strona i programy padają co jakiś czas.


HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Koja - 27-02-2016 19:32

U mnie ani razu dzisiaj nie było problemu


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Dante_/ - 27-02-2016 19:54

@[Koja] To w takim razie nie zaglądałeś na HC ani na programy bo problemy są już od paru dni takie same.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Koja - 27-02-2016 19:57

Juz pisałem, że głupoty piszesz, ale wszedłem na stronke i faktycznie wywaliło błąd. Zwracam honor Tongue