Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce (/Temat-Lead-Network-Najlepsze-Programy-Partnerskie-w-Polsce-93563)



RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - MarioPe - 24-01-2016 16:14

Znowu problemu jak tak pójdzie dalej to się przenoszę.
Ogarnijcie te ddosy...facepalm


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 24-01-2016 16:31

Już działamy nad sprawą.

A we wtorek przenosimy się na nowe serwery.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - morenox - 29-01-2016 13:19

@[Karcz-Provider] Dzięki, koszulki dotarły Huh


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - wysoki01 - 01-02-2016 19:22

Znalazłem w domu ważą kartę SIM, która ma parę złoty na koncie.
Chciałem zobaczyć jak to wygląda od strony "klienta". Smile
1. Wpisałem adres mailowy i nr telefonu w jednym z programów (opcja ze stawką 3,50 PLN)
2. Dostałem SMS-a z pinem, który wprowadziłem na stronie
3. Dostałem informację o aktywacji subskrypcji.

Problem polega na tym, że nie pobrało mi kasy z konta. Dlaczego? W regulaminie jest napisane, że SMS powitalny kosztuje 4 zł netto.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - matii1111 - 01-02-2016 21:12

To troche głupie ze to piszesz Tongue , chodzi o to ze nie mozna samemu wysylac sobie smsów ani wpisywac swojego numeru do subskrybcji za to jest ban Tongue i wtedy cala kasa na koncie ci nawet moze przepaść Big Grin a po drugie jest tak zrobione tez ze swoich leadow ci nie zaliczy ze tak to ujme Big Grin czaisz ?


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - wysoki01 - 01-02-2016 22:17

Nie bardzo. Przecież i tak na tym stracę. Wyższa cena za SMS od prowizji.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Koja - 01-02-2016 22:26

Nikt Ci nie da 100% wartości SMS'a. Dużą część kwoty pobierają operatorzy.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - matii1111 - 01-02-2016 22:39

Wysoki ... czytasz regulamin od strony klienta a tego od swojej strony jako reklamodawcy to powineneś znać na pamięć Big Grin
(mialem problem z odmianą słowa tego na ''P'')


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - AnnaKa - 03-02-2016 12:08

Odpowiedź jest prosta. System tego typu musiał powstać ze względu na oszustów którzy wykorzystywali możliwość wbijania sobie leadów. Jak wiadomo HotCash dba o to by nie było oszustów a wszelkie próby kończą się banem.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - prololex - 26-02-2016 17:07

I strona znowu padła masakra, znów hajs w plecy 4