Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce (/Temat-Lead-Network-Najlepsze-Programy-Partnerskie-w-Polsce-93563)



RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - notentego - 15-08-2014 12:28

Premium sms i tak zawsze na propsie ;D


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 15-08-2014 12:39

(15-08-2014 12:28)notentego napisał(a):  Premium sms i tak zawsze na propsie ;D

Dokładnie! Wink Ale ludzie w końcu mają wybór i szansę na porównanie u nas jednego i drugiego.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - notentego - 15-08-2014 12:39

Spróbowałem tylko raz z subami, efekt w 2 sekundy:

[Obrazek: D3KG8zb.png]

Może tak źle nie będzie hehe ;D


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - HardCoreSex - 15-08-2014 12:56

Cytat:Jeżeli my za sms otrzymujemy 2,50, to ciężko by było Wam za każde przedłużenie płacić 3,50... Zwłaszcza, że płacimy Wam nawet wtedy, jeśli kogoś nie obciąży Wink

Wg nas znacznie lepiej dać komuś pewną stawkę i jeśli generuje zysk dodatkowo mu ją podnieść, niż zawyżyć ją każdemu, a później kombinować jak ciąć leady, na czym tracą wszyscy.

Czyli jest możliwość zawyżenia stawek? A jakie są wymogi?

Cytat:Dopiero po obciążeniu dodaje lead'a, sprawdziłem przed chwilą.

Jeszcze ciekawi mnie opinia tego użytkownika, testował ktoś jeszcze?


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - dawidzcs - 15-08-2014 12:57

notentego fb? Big Grin


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - notentego - 15-08-2014 13:05

Sam nie wiem dokładnie skąd to wpadło, chyba na fb promowałem minecrafta Big Grin


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - domin_dz - 15-08-2014 13:45

Karczu, mogę stworzyć własny program na własnej za pomocą iframe (pozmieniam kilka elementów) i dać ci go do weryfikacji?


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - bec2 - 15-08-2014 14:20

cos te suby nie trybia, wszedlem na fbpodgladacza i kaze mi wysylac sms na linku z subem Tongue


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Lukasz149 - 15-08-2014 14:29

Coś skopałeś bo u mnie jest dobrze ;p


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - HardCoreSex - 15-08-2014 14:30

A wybrałeś pierwszą stawke ? (3,50)