Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce (/Temat-Lead-Network-Najlepsze-Programy-Partnerskie-w-Polsce-93563)



RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - smagalaz - 28-12-2015 07:20

"Konkurs: iPhone 6s" nie wygląda najlepiej na smartfonach. Proszę o weryfikację tego, a jeśli i Wam to się nie spodoba, to także o poprawienie. Program "Konkurs: iPhone 6 v3" wygląda na smartfonie perfekcyjnie i marzy mi się równie dobrze wykonany program do 6s Smile
Ewentualnie czekam na następną wersję tego programu.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 28-12-2015 16:16

Systematycznie przekształcamy nieresponsywne programy na responsywne Smile

Zajmiemy się także tym iPhone 6s Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Shadiss - 28-12-2015 23:00

Czy zostaną kiedyś wprowadzone sub sms'y dla zagranicy?


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 28-12-2015 23:04

Już są płatności SMS dla zagranicy - na każdym programie, Kreatorze Stron, Content Lockerach oraz Video Lockerze Smile

Dla krajów nieobsługiwanych standardowo rozwiązanie z PPA, więc ruch z żadnego kraju się nie marnuje.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - MoneyNinja - 02-01-2016 11:59

Coś, coś się popsuło Jerk
[Obrazek: VREmUF1.jpg]


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - DaviD1997PL - 02-01-2016 12:09

U mnie to samo..


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 02-01-2016 12:10

Już przywraca się całość Smile

Prosimy o odrobinę cierpliwości!


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - kellylentz9 - 02-01-2016 12:10

Już myślałem że to ja tylko mam ten problem Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 02-01-2016 12:14

Nie, spokojnie Wink

Przy okazji awarii przeprowadzimy w ten weekend drobne prace konserwacyjne, a także... dostaniecie z 5-10 programów Wink


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Tidus - 03-01-2016 00:46

Zgłaszałem już na gg prywatnie, lecz na marne, więc napiszę tutaj:

[Obrazek: IfMtyVU.png]

Cytat:3   Program typu MT (Subskrypcja SMS) - Użytkownik podaje numer telefonu, na który przydzie kod do wpisania na stronie - leada nalicza przy każdym obciążeniu, mogą występować opóźnienia w naliczaniu

Cytat:Stawka 3.50 PLN: 3

stawka 3,50 powinna być naliczana jednorazowo