Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce (/Temat-Lead-Network-Najlepsze-Programy-Partnerskie-w-Polsce-93563)



RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Varnity - 14-08-2014 17:00

Tak, dostaniesz.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 14-08-2014 23:49

Jednak jest nieco inaczej i leady zaliczać będzie nawet jak nie dojdzie obciążenie Smile

Także zapraszam do intensywnych testów!


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - lorkos - 15-08-2014 07:35

Czyli nawet jak ktoś nie ma nic na koncie a wpisze numer i potwierdzi pinem to mam 3,5 ? Sorry za może oczywiste pytania ale zrezygnowałam ze subskrypcji przenosząc się na program ,w którym właśnie niezależnie czy ktoś kasę ma czy nie to ja zarabiam-stawka wyższa ale płatność rzadka więc jeżeli tu jest 3,5 na tych samych zasadach ale płatności szybkie to wieczorem biorę się intensywnie za robotę Big Grin


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Varnity - 15-08-2014 07:40

Z tego co rozumiem Karczu to będą cięcia w takim razie, jak nie będzie obciążenia jeśli ktoś wyłączy subskrypcje a dostanę 3.5 na konto.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Nju - 15-08-2014 08:22

(15-08-2014 07:40)Varnity napisał(a):  Z tego co rozumiem Karczu to będą cięcia w takim razie, jak nie będzie obciążenia jeśli ktoś wyłączy subskrypcje a dostanę 3.5 na konto.

Dopiero po obciążeniu dodaje lead'a, sprawdziłem przed chwilą.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - HardCoreSex - 15-08-2014 10:48

Mam pytanie, czy ta stawka 3,50zł będzie naliczana 3 razy w tygodniu jeśli osoba nie wyłączy subskrypcji ?


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Varnity - 15-08-2014 10:57

Z tego co się dowiedziałem to tylko raz jest naliczana.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - HardCoreSex - 15-08-2014 11:04

To masakra... Bardzo mała stawka, zostaje na freebizie Sad


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 15-08-2014 12:08

Jeżeli my za sms otrzymujemy 2,50, to ciężko by było Wam za każde przedłużenie płacić 3,50... Zwłaszcza, że płacimy Wam nawet wtedy, jeśli kogoś nie obciąży Wink

Wg nas znacznie lepiej dać komuś pewną stawkę i jeśli generuje zysk dodatkowo mu ją podnieść, niż zawyżyć ją każdemu, a później kombinować jak ciąć leady, na czym tracą wszyscy.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Lukasz149 - 15-08-2014 12:19

Wczorajszy wieczorny test subów. Niby nie dużo ale ja jestem mega zadowolony (mój rekord leadów) Smile

[Obrazek: 286.jpg]