Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce (/Temat-Lead-Network-Najlepsze-Programy-Partnerskie-w-Polsce-93563)



RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - alfonsPL - 31-10-2015 21:36

(31-10-2015 20:37)bujar napisał(a):  Świetnie, a ja właśnie dzisiejszy wieczór poświęciłem na reklamę. Rozumiem, że jak ludzie będą wysyłać smsy, aby przejść przez mojego gatewaya to guzik mi naliczy?

Ty jeden wieczór a ja grubo ponad miesiąc... Sad


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - sprzetok - 31-10-2015 22:31

HC wiadomo czy jest jakis postep prac ? PZD


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 31-10-2015 22:38

Postęp jest cały czas, ale jest to potężny atak DDoS (20 milionów równoczesnych sesji) skierowany na nasz serwer. Administratorzy cały czas pracują nad przywróceniem sprawności działania.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Liromir - 31-10-2015 22:55

sprytny pomysł konkurencji, atak ddos w momencie gdy stabilność serwera jest najważniejsza Lol


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - KamileQ - 31-10-2015 22:55

karczu może konkurecja ddsuje?


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - DzejkobPL - 31-10-2015 23:36

Co się stało z Waszym FP? Smile

[Obrazek: idqtrtf.png]


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - morenox - 31-10-2015 23:44

Oby środki na koncie nie przepadły Tongue


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 01-11-2015 00:02

(31-10-2015 22:55)Liromir napisał(a):  sprytny pomysł konkurencji, atak ddos w momencie gdy stabilność serwera jest najważniejsza Lol
Stabilność jedynie ze względów wizerunkowych, bo transmisje KSW już od jakiegoś czasu nie generują najwyższych zarobków na Sub/Premium SMS. Wciąż daje profity, ale nijak ma się do innych rzeczy, przy których liczba wyszukań KSW to drobny procent tego, co obsługuje obecnie Karcz-Provider.

Jeśli chodzi o fanpage - fb nam usunął - dziś jakaś kumulacja...


Wkrótce więcej info i "mały" bonus dla Was. Będziemy informować.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - KempusPL - 01-11-2015 00:11

Żeby nie powtórzyło się to co z Easy Sub Sad


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 01-11-2015 00:14

Spokojnie Smile