Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce (/Temat-Lead-Network-Najlepsze-Programy-Partnerskie-w-Polsce-93563)



RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - bos - 13-10-2015 20:21

Przydałby sie jakiś oficjalny mentor na HC


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 13-10-2015 20:56

Funkcja Mentora przy Sub/Premium SMS lekko mija się z celem, bo do takich z reguły piszą całkiem zieloni bez pomysłu na cokolwiek, którzy chcą otrzymać gotowe schematy działań step by step, chociaż często nie mają ku temu nawet odpowiedniego zaplecza - a porady pokroju "Spamuj na facebooku" to raczej słabe Mentorstwo. Dodajmy, że w tej branży nie ma jednej techniki promocji - możliwości są nieograniczone, tylko trzeba mieć pomysł, bo uczenie każdego zielonego tych samych rzeczy minie się z celem.

Mentor mógłby być raczej dla kogoś, kto ma już pomysł na siebie i to co chce robić i w jaki sposób promować - wówczas w konkretnej sytuacji i w konkretnych problemach pomaga nasz Account Manager i Karczu i zachęcamy do kontaktu z nimi, a przy poważniejszych rzeczach - pomaga także nasz Programista.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - AnnaKa - 14-10-2015 09:01

@[Karcz-Provider] Zawsze ludzi możecie kierować do mnie mogę im dać pomysły lub nakierować ich na działanie. Ale tak jak mówisz mija się z celem uczenie schematów ludzi którzy oczekują pomocy krok po kroku aż do leadów. Myślę że bez problemu poświęcę czas na gg ludziom którzy chcą pracować na HotCash'u i nie mają pomysłów jak to zrobić.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 14-10-2015 09:53

Jeżeli naprawdę jesteś zainteresowany - nie ma problemu Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - lukaswu - 16-10-2015 19:11

Kto to tak promuje w miejscach gdzie inni promują inne programy? http://iv.pl/images/37466207866860396369.png https://www.facebook.com/Sprzedam-Poradnik-subsmspremium-sms-882732368447607/?ref=bookmarks

Nie wydaje mi się to dobrym pomysłem Wink

http://zarabiam.com/galeria/displayimage.php?pid=8793&message_id=eb63c2be0cf44a191d18e22045973374


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - raichu2 - 16-10-2015 19:35

Mam zamiar przetestować serwis. Jaką stawkę najlepiej wybrac ?


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 16-10-2015 20:23

Spróbuj 10 zł - jak będzie słabo, stopniowo schodź w dół porównując EPC Smile Im wyższe, tym opłacalniejsza stawka.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Krashai - 18-10-2015 17:41

Jak u was z zaliczaniem leadów? Wczoraj miałem około 200 wizyt i zero leadów, po 2h wbiłem na hot casha ponownie i nadal tyle samo wizyt a leadów już 3 xD.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 18-10-2015 18:10

U nas z leadami standardowo Smile Nie było żadnych opóźnień ani wczoraj, ani dziś. 200 UU i 0-3 leadów to zbyt mała ilość by móc dokonywać analiz.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - AnnaKa - 19-10-2015 22:08

@[Krashai] Jeśli to leady z subskrypcji prawdopodobnie agregat miał opóźnienie nie Hot Cash. Ostatnio miałem taki przypadek, jak rozmawiałem z jednym z użytkowników który próbował za wszelką cenę powiedzieć że został oszukany mimo iż SAM wbił leada na subskrypcji jednakże pokierowałem go w dobrą stronę poczekał 5 minut i lead się pojawił. Nastąpiło to po tym jak pobrało mu środki z konta, niekiedy są opóźnienia właśnie z pobraniem środków znajdujących się na koncie klienta przez co wydaje się być "opóźnienie". W tym samym momencie lead pojawił się na koncie Hot Cash.