Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce (/Temat-Lead-Network-Najlepsze-Programy-Partnerskie-w-Polsce-93563)



RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - RemoverPL - 25-08-2015 22:20

(23-08-2015 15:48)Pasquallo napisał(a):  Ludzie kochani, ja nie wiem jak Wy to robicie. Straciłem prace, a teraz jestem w trakcie szukania nowej i postanowiłem szukać czegokolwiek żeby troche grosza przytulić. Byłbym szczęśliwy zarabiając 5 zł dziennie na tym hotcash, troche porozsyłałem linków w grupie na fb (mam taką o tematyce bukmacherskiej, liczy około 600 osób), dzisiaj wchodze w statsy a tam 30 wyświetleń, żadnego leada... smutek i żal... zdaje sobie sprawe,ze dla większych zysków trzeba na tym zęby zjeść, mieć strone, bloga, etc. Ja nie mam nic, wydaje mi się jednak, ze to nie dla mnie Smile ale i tak fajnie poczytać o niektórych, że im się udaje, szacun. Gratuluje przede wszystkim pomysłu Smile

Jak chcesz zarabiać 5 zł dziennie to postaw bloga, dodawaj nisze i po jakimś czasie powinno wpadać 5 zł na dzień. Ja teraz mam starego bloga z hackami i 1 - 2 leady dziennie wpadną (300 - 350zł miesięcznie), a w ogóle tam nie zaglądam. Moim zdaniem nie warto zaczynać od FB. Zapraszam do działu z poradnikami.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Herth69 - 30-08-2015 14:06

Mam pytanie odnośnie VideoLocker'a na HotCash.Czy można tam wstawiać filmy erotyczne ?


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - SlusseR - 30-08-2015 22:13

Siemka szukam mentora który pomoże mi w ogarnięciu apki , jeśli jest ktoś zainteresowany to PW Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Revoltan - 02-09-2015 21:59

Polecam, najlepszy serwis do premium! Big Grin

PS. Subów jeszcze nie testowałem Big Grin


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - gutek126p - 03-09-2015 14:56

Samsung Galaxy S6 Jest Global Widziałem tutaj na forum jak ktoś się chwalił leadem z Francji z tego programu Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - hanys - 03-09-2015 19:29

Jaką polecacie stawkę dla premium sms a jaką dla sub sms (i co jest lepsze)
Tak wiem pytanie to padło setki razy i za każdym razem odpowiedz jest wymijająca.Rozumiem że zależy to od setek czynników ale interesuje mnie na jakiej stawce TY zarabiasz.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - prololex - 03-09-2015 20:30

(03-09-2015 19:29)hanys napisał(a):  Jaką polecacie stawkę dla premium sms a jaką dla sub sms (i co jest lepsze)
Tak wiem pytanie to padło setki razy i za każdym razem odpowiedz jest wymijająca.Rozumiem że zależy to od setek czynników ale interesuje mnie na jakiej stawce TY zarabiasz.

SmS - 10 zł dobrze wpada, 7 też nieźle Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - dawid327 - 03-09-2015 21:32

Karczu mam do Ciebie pytanie , chciałbym mieć jutro kaskę na koncie żeby było na piwko pod wieczór czy jeśli zlecę jutro koło 16-17 (bo jest duża szansa, że jeszcze coś wpadnie Big Grin ) to dasz radę mi zrealizować wypłatę żeby doszła przed wieczorem ? Bo jeśli nie da rady to zlecę ją teraz. Udało dobić się do minimum Xpokerface


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 03-09-2015 22:22

Nie obiecuję, że jutro koło tej 17 będę online Smile Natomiast jeśli nawet bym wysłał, to na 95% Ci przelew nie dojdzie, jeśli masz rachunek w innym banku niż WBK. Najpewniej jest zlecać wieczorem dzień wcześniej - wtedy na pewno wyjdzie i na 100% będzie następnego dnia.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - dawid327 - 03-09-2015 22:39

Akurat mam w BZWBK Jerk2

Ale zlecę teraz Wink