Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce (/Temat-Lead-Network-Najlepsze-Programy-Partnerskie-w-Polsce-93563)



RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Pasquallo - 21-08-2015 13:44

Staty w hotcash odświeżają się na bieżąco?


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Giorgios - 21-08-2015 23:53

ktoś mentoruje ?


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - DrPrefix - 22-08-2015 09:39

(21-08-2015 23:53)Giorgios napisał(a):  ktoś mentoruje ?

Mógł bym ci pomóc no ale nie wiem czy dasz radę Big Grin bo inwestycję trzeba małą zrobić Jerk2


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Pasquallo - 23-08-2015 15:48

Ludzie kochani, ja nie wiem jak Wy to robicie. Straciłem prace, a teraz jestem w trakcie szukania nowej i postanowiłem szukać czegokolwiek żeby troche grosza przytulić. Byłbym szczęśliwy zarabiając 5 zł dziennie na tym hotcash, troche porozsyłałem linków w grupie na fb (mam taką o tematyce bukmacherskiej, liczy około 600 osób), dzisiaj wchodze w statsy a tam 30 wyświetleń, żadnego leada... smutek i żal... zdaje sobie sprawe,ze dla większych zysków trzeba na tym zęby zjeść, mieć strone, bloga, etc. Ja nie mam nic, wydaje mi się jednak, ze to nie dla mnie Smile ale i tak fajnie poczytać o niektórych, że im się udaje, szacun. Gratuluje przede wszystkim pomysłu Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - kacperek1212 - 24-08-2015 02:11

Poszukuje mentora, mam trochę pieniędzy na start Wink


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Pasquallo - 24-08-2015 08:36

[Obrazek: 5lcj6w.png]

Przestałem być dziewicą....

opłaca się promować na fb jakieś kampanie? czy reklama tam to zły pomysł? Proszę o info, wystarczy tak lub nie


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - ROT - 25-08-2015 11:53

Karczu czy na stawce 1,5 sa jakies opoznienia?


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - .Anonimowy. - 25-08-2015 13:40

Czemu w przypadku Programów do Pobierania Adblock nie blokuje stopki?
Tak jak w innych programach? Sad


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Ores - 25-08-2015 16:02

Witam, pierwsza sprawą jaka mnie interesuje jest czy wypłaty na HotCash są nadal realizowane w ciągu 24h od zlecenia? bo dziś wypłaciłem i nie wiem na kiedy mniej więcej się nastawiać że ją otrzymam? A druga sprawa która mnie interesuje, jak jest u was z wypłatami na umowy jeżeli zlecę taką wypłatę na umowę w ostatnim dniu miesiąca w jakich terminach mniej więcej można się spodziewać takiej wypłaty?


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - matek697 - 25-08-2015 18:32

(25-08-2015 16:02)Ores napisał(a):  Witam, pierwsza sprawą jaka mnie interesuje jest czy wypłaty na HotCash są nadal realizowane w ciągu 24h od zlecenia? bo dziś wypłaciłem i nie wiem na kiedy mniej więcej się nastawiać że ją otrzymam?

Rano kasa będzie u Ciebie na koncie, wysyłają w nocy tak do 2-3 przeważnie