Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce (/Temat-Lead-Network-Najlepsze-Programy-Partnerskie-w-Polsce-93563)



RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 25-06-2015 17:26

(25-06-2015 17:02)Pasza dla konia napisał(a):  To jest głupota. Koleś ukradł 10 dużych kont, wkręcił wały ludziom i wypłacił sobie kasę od tak? Adminie, pomyśl jak bardzo wkurzona może być osoba, która ma w skrzynce odbiorczej setki wiadomości z groźbami i zażaleniami z powodu oszustw... To jest bardo nierozsądne zachowanie. Partner, który dopuścił się takich czynów powinien dostac jedynie bana na konto, a nie wypłatę Angry
Nie o takiego HotCasha walczyłem!
Większość zarobionych środków była wypłacana na bieżąco w czasie zarabiania, nim cała sytuacja wyszła na forum. Przypominam, że wypłacamy ekspresowo - o takiego HotCasha właśnie walczyliście Wink

Niestety nie da się zrobić systemu idealnego. Albo wypłacamy ekspresowo i wówczas mogą zdarzać się sytuacje, że wypłacimy też komuś, kto oszukiwał (choć i tak nie mamy żadnej mocy prokuratorskiej lub sądowej, aby robić samosądy), albo wypłacamy co miesiąc kasę i dajemy wszystkim czas na to, aby wyszukiwali afery.

Tutaj chcielibyśmy jeszcze jednak zaznaczyć, że w/w przez Was metoda promocji jest bardzo prosta do narobienia kłopotów zwykłym uczciwym Earnerom - wszak nie problem podpiąć refa zwykłego uczciwego Earnera, zapostować nim na kilka kont, wrzucić na forum i domagać się zbanowania mu konta. A mieliśmy kiedyś bardzo podobny przypadek, w którym zablokowaliśmy konto z powodu takiej manipulacji i małej zemsty między Użytkownikami.

Nie zawsze wszystko wygląda tak oczywisto jak na pierwszy rzut oka, temu musimy zachowywać dystans i klarowne reguły dla każdego. Mam nadzieję, że to rozumiecie.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Pasza dla konia - 25-06-2015 17:28

Dlatego powinniście zrobić możliwość zmiany linka promującego tak jak na leadmore Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Twister92 - 02-07-2015 13:23

(25-06-2015 17:26)Karcz-Provider napisał(a):  
(25-06-2015 17:02)Pasza dla konia napisał(a):  To jest głupota. Koleś ukradł 10 dużych kont, wkręcił wały ludziom i wypłacił sobie kasę od tak? Adminie, pomyśl jak bardzo wkurzona może być osoba, która ma w skrzynce odbiorczej setki wiadomości z groźbami i zażaleniami z powodu oszustw... To jest bardo nierozsądne zachowanie. Partner, który dopuścił się takich czynów powinien dostac jedynie bana na konto, a nie wypłatę Angry
Nie o takiego HotCasha walczyłem!
Większość zarobionych środków była wypłacana na bieżąco w czasie zarabiania, nim cała sytuacja wyszła na forum. Przypominam, że wypłacamy ekspresowo - o takiego HotCasha właśnie walczyliście Wink

Niestety nie da się zrobić systemu idealnego. Albo wypłacamy ekspresowo i wówczas mogą zdarzać się sytuacje, że wypłacimy też komuś, kto oszukiwał (choć i tak nie mamy żadnej mocy prokuratorskiej lub sądowej, aby robić samosądy), albo wypłacamy co miesiąc kasę i dajemy wszystkim czas na to, aby wyszukiwali afery.

Tutaj chcielibyśmy jeszcze jednak zaznaczyć, że w/w przez Was metoda promocji jest bardzo prosta do narobienia kłopotów zwykłym uczciwym Earnerom - wszak nie problem podpiąć refa zwykłego uczciwego Earnera, zapostować nim na kilka kont, wrzucić na forum i domagać się zbanowania mu konta. A mieliśmy kiedyś bardzo podobny przypadek, w którym zablokowaliśmy konto z powodu takiej manipulacji i małej zemsty między Użytkownikami.

Nie zawsze wszystko wygląda tak oczywisto jak na pierwszy rzut oka, temu musimy zachowywać dystans i klarowne reguły dla każdego. Mam nadzieję, że to rozumiecie.


Jestem na 99% pewny, że ten sam człowiek stworzył sobie drugie konto i kontynuuje proceder.

Te same teksty, to samo skracanie linków, zerowa ortografia i kradzione konta i zapewne konto na HC stworzone zaraz po zablokowaniu pierwszego. Za takie gierki kasy powinien już nie zobaczyć. Bezczelność.

[Obrazek: 96624790264327500232.png]

http://hotcash.pl/signature.php?sign_id=1&hcid=5hrdoms


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - pietreczka - 02-07-2015 13:26

http://screenshooter.net/101982814/dnqujfv
:/ jakieś propozycje, coś?


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - DawidJ1906 - 02-07-2015 13:36

Ale konwersja Rolleyes


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - mlody16918 - 02-07-2015 14:53

(02-07-2015 13:26)pietreczka napisał(a):  http://screenshooter.net/101982814/dnqujfv
:/ jakieś propozycje, coś?

Lepiej już na Adsens wyjdziesz Big Grin


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - gieniek93 - 02-07-2015 19:24

Wypłaty w 24h i niby w nocy zlecane a zleciłem wczoraj na wieczór i do dziś nie jest zlecona..


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - selfie - 02-07-2015 19:41

(02-07-2015 19:24)gieniek93 napisał(a):  Wypłaty w 24h i niby w nocy zlecane a zleciłem wczoraj na wieczór i do dziś nie jest zlecona..

A ja z tego co zauważyłem to tylko narzekasz po tematach Wink


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - gieniek93 - 02-07-2015 19:57

A ja z tego co zauważyłem to tylko nabijasz bezsensowne posty Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - selfie - 02-07-2015 20:01

(02-07-2015 19:57)gieniek93 napisał(a):  A ja z tego co zauważyłem to tylko nabijasz bezsensowne posty Smile

No to chyba jednak słabo patrzysz, zresztą kto to mówi? Lol