Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce (/Temat-Lead-Network-Najlepsze-Programy-Partnerskie-w-Polsce-93563)



RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Twister92 - 24-06-2015 17:29

Przecież to ten sam koleś od phishingu kilka stron temu (strona 237). Cały czas go nie zablokowali, a on w najlepsze dalej kradnie konta. A to już taki kawał czasu. Karczu, wypowiesz się?


P.S Sygnaturka urosła podwójnie od strony 237 z tego, co widzę Big Grin


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - unforgivable - 24-06-2015 17:39

@[Karczu] wzywają Cię

(12-06-2015 17:49)Mauorycy napisał(a):  http://hotcash.pl/signature.php?sign_id=1&hcid=twef7na
To jego sygna Big Grin



RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - bartek9330 - 24-06-2015 20:03

Cytat:UWAGA !! Mam do oddania ZUPEŁNIE ZA DARMO DWA PIĘKNE PIESKI RASY YORK! Pieski mają ledwo po parę miesięcy i oddam je tylko w dobre ręce! Więcej informacji na stronie : http://ulinks.net/4r3k32 Proszę o NIE PISANIE wiadomości prywatnych!

Teraz pieski oddaje, znów z innego konta. Chyba ktoś powinien zrobić z tym porządek


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 24-06-2015 20:17

Podesłane przez Was konto zostało zablokowane.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - unforgivable - 24-06-2015 20:41

(24-06-2015 20:17)Karcz-Provider napisał(a):  Podesłane przez Was konto zostało zablokowane.
i cały misterny plan poszedł w pi... A Karczu przejmie całą kasę beka


Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 24-06-2015 20:49

Nic nie przejmiemy. Środki będą wypłacone, a współpraca została przerwana.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - unforgivable - 24-06-2015 21:16

Jak dla mnie to kasa nie powinna zostać wypłacona

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 24-06-2015 23:10

Do sądu mogłyby skierować tę sprawę osoby poszkodowane. My nie mamy podstaw by kierować cokolwiek do sądu i robić dodatkowe problemy nam i tym osobom, które pozornie są "poszkodowane", a w praktyce więcej problemu mogłyby im robić wezwania na przesłuchania etc., niż sam proceder, którego dotyczyłaby ta sprawa.

Znacznie prościej przerwać nam po prostu współpracę z takim Wydawcą, a pozwami do sądu niech zajmują się osoby bezpośrednio poszkodowane i zainteresowane tym.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - nicooo - 24-06-2015 23:14

To już trzeba by być niezłym cebulakiem żeby podawać takową osobę do sądu i tak jak Karczu wspomniał robić problemy jej i sobie


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - selfie - 24-06-2015 23:40

(24-06-2015 23:14)nicooo napisał(a):  To już trzeba by być niezłym cebulakiem żeby podawać takową osobę do sądu i tak jak Karczu wspomniał robić problemy jej i sobie

Rzeczywiście... beka Ktoś Ci się włamuje na FB a ty sobie wtedy myślisz "Nie no, nie będę cebulakiem po co mam mu robić problemy i przy okazji sobie"

Chyba że mówiłeś o HC jako podmiocie podającym do sądu to wtedy masz rację nie ma to sensu.