Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce (/Temat-Lead-Network-Najlepsze-Programy-Partnerskie-w-Polsce-93563)



RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - prololex - 14-06-2015 10:46

Jaki program pod zagraniczna niszę pod filmy polecacie, czy lepiej użyć gatewaya??


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 14-06-2015 23:16

Najlepszy Video Locker Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Lotheo - 15-06-2015 00:07

To co jest u Ciebie na stronie, zawsze będzie wiarygodniejsze dla ofiary, niż to co, przekierowuje go gdzieś na inną stronę z udostępnionym materiałem Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - mlody16918 - 15-06-2015 14:46

Coś programy bardzo powoli się ładują co zapewne skutecznie obniża konwersje.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Squnek - 21-06-2015 18:27

Zalicza dziś wszystko dobrze ? jakieś dziś dziwne anomalia nie każde powiadomienie na gg wpada i coś od 14 jakby mniej wpadało konwersja łeb na szyje leci w dół.. ale nie wiem może ja mam dziś pecha Big Grin


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 21-06-2015 18:33

Wszystko wygląda raczej normalnie, możnaby nawet powiedzieć, że bardo dobrze, jednak ze względu na spory ruch mogą być jakieś opóźnienia Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Squnek - 21-06-2015 20:03

Chyba programy padły i strona się ledwo ładuje.

edit: już chyba ok.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Garett - 22-06-2015 13:53

Wczoraj to była dopiero topka ;D


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 22-06-2015 17:03

Bywały lepsze, ale fakt, całkiem ładnie Wam idzie jak na teoretycznie gorszy okres do zarobkowania Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - DawidJ1906 - 22-06-2015 17:17

A czemu gorszy ? Przez Wakacje ?